התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

המניפסט האליטיסטי
הפער הוא בלתי ניתן לגישור, פער ביולוגי של ממש ביכולות המוח, ולכן לפני שההמון ישחט את האליטה - האליטה צריכה לשלוט על ההמון. עלינו להשתחרר מהתודעה הדמוקרטית הכוזבת שהושתלה בנו באינדוקטרינציה בידי ההמונים. ההמון מסוכן, הציבור מטומטם, החברה האזרחית היא שילוב מעורר אימה בין רשעים לטפשים. אל נא נלך כצאן לבטח וכעדרי הפייסבוק
מאת: המסית מספר אחת
העוון: המרדה. שלום לך מלך היהודים  (מקור)
ההמון הוא חיה רעה - מאז ומעולם. עלינו להיקהל ולעמוד על נפשנו מפניו. קונפליקט חדש שלא היה מעולם הולך ובא לעולם. מעמד האינטליגנציה מעל המלאכותית, דהיינו כל מי שמסוגל לחשיבה יצירתית, לעומת מול מעמד האינטליגנציה התת-מלאכותית, דהיינו כל מי שמחשב יהיה יותר ממנו. המחשב הוא הרף המעמדי החדש: תוחם החלוקה החברתית וקו פרשת המוח. ההטרמה של מצב זה הוא השתלטות הטמטום על השיח ברשתות החברתיות, הרס התרבות הגבוהה וקריסת הדמוקרטיות, כי ההמון מתקומם נגד האליטה. הפער הוא בלתי ניתן לגישור, פער ביולוגי של ממש ביכולות המוח, ולכן לפני שההמון ישחט את האליטה - האליטה צריכה לשלוט על ההמון.

עלינו להשתחרר מהתודעה הדמוקרטית הכוזבת שהושתלה בנו באינדוקטרינציה בידי ההמונים. ההמון מסוכן, הציבור מטומטם, החברה האזרחית היא שילוב מעורר אימה בין רשעים לטפשים. אל נא נלך כצאן לבטח וכעדרי הפייסבוק הרומסים את המוכשרים באמת ומוסתים בהתרגשותם אלי אבדון. לכן חובה להחליף את צורת השלטון לאוליגרכיה אינטלקטואלית, שבה רק האחוזון העליון של האינטליגנציה הוא בעל זכות בחירה, ורק האלפיון העליון הוא בעל זכות להיבחר. חכמה, בינה ודעת: מוח שולט על הלב. אם החכמים לא ישתלטו על הטיפשים, הטיפשים יעשו לחכמים מה שהם עשו ליהודים, ויעשו לעצמם ולעולם מה שהם באמת טובים בו: הרס בקנה מידה אדיר, כמו במלחמות העולם. ואז עוד נתגעגע למאה ה-20.

מה היתה הבעיה האמיתית של היטלר, שאיננה פוליטיקלי קורקט בעולם המערבי, ולכן לעולם לא נשמע עליה? שהוא לא היה אדם אינטליגנטי. אנטי-אינטלקטואל. ולכן הוא שנא יהודים. מהו הדבר שלא יעלה על הדעת לומר בוויכוח כיום, להעלות בכלל על דל שפתיים, האמת הכי מצונזרת בעולם? שאני יותר חכם ממך. נחשול אדיר של אינטליגנציה נמוכה, רמה נמוכה, בורות, צדקנות, צעקנות, נרקיסיזם ויהירות שאין מאחוריה כלום עומד להטביע את העולם בזבל וטומאה, בצואה ובדם. חובה עלינו להתגונן נגד הצונאמי של האדם הממוצע, נגד העוינות והקנאה שלו, הפתיות שלו, הפוסטים שלו, הלייקים שלו.

בשביל לשלוט - צריך אידיאולוגיה. והרי חדשות האידיאולוגיה: יתרון החכם על הטיפש הוא כיתרון החכמה מן הטיפשות. אסור כיום לומר על אדם שהוא טיפש. אבל כמעט כל האנשים טיפשים. זו עובדה סטטיסטית. הפער בין גאון לאדם ממוצע הוא בסדר הגודל של הפער בין מבוגר לילד או בין אדם לקוף. בבגרותם, מדובר במינים שונים. עלינו לדאוג לרווחת ההמונים, אבל לא לשאול אותם. חובתנו לדאוג לרווחתם היא כחובתנו לדאוג לבעלי החיים. אין באמת הבדל בין האדם לקוף, בניגוד לאידיאולוגיה ההומניסטית הכוזבת - יש רק הבדל בין חכם לטיפש. הקוף טיפש ממני משמעותית, וגם האדם הממוצע טיפש ממני משמעותית. לכן פטרנליזם הוא מצווה. אם טיפשי כל העולם התאחדו, בתרבות הפופולארית, אז גם על גאוני כל העולם להתאחד, בתרבות הגבוהה.

בשביל לשלוט - צריך מתודה. הסיפור הוא כזה: ההמונים לא באמת מבינים את הטכנולוגיה. מה שצריך הוא ארגון שמאחד את האליטה, את האקדמיה, את המעמד היצירתי, וצובר כוח פוליטי כנגד המדינה והכלכלה. המדינה והכלכלה ללא טכנולוגיה, וללא התקדמות טכנולוגית, אבודים. איום בשביתה או בסנקציות של המעמד האינטלקטואלי העליון יכול להוריד מדינה מודרנית על גחונה. בשביל שאיום כזה יהיה אפקטיבי, הזהות של אדם כמי שיש לו אינטליגנציה גבוהה ונבדל מההמון הצרכן והצרחן צריכה להתחיל להיבנות. וככל שההמון יהיה יותר המוני ומוסת, והוא בהחלט בדרך לשם, זהות כזאת אכן תיבנה. כל תגובה מטומטמת בפייסבוק בונה אותה, כל סערה בכוס מי שופכין משקה אותה, כל השפלה היא אבן בחומה, ושיטפון הביוב של התרבות הנמוכה מייסד מחדש את מבצר התרבות הגבוהה. האידיאולוגיה של התרבות הגבוהה - היא האידיאולוגיה של האליטה. תרבות תהיה! ואנו שומרי הסף.

הטכנולוגיה שולטת בהמונים, אבל מעטים יותר ויותר מבינים אותה. המחשב הוא לא האויב, אלא האויב של האויב, דהיינו החבר. בזכות המחשבים יוכל מעמד האינטליגנציה לשוב ולשלוט באספסוף. המרד בטיפשות, הלא היא חכמת ההמונים, הוא הנס שיש להניף, בטרם הם ימיטו עלינו קטסטרופה. חינוך העם צריך להיות באמצעות כפיפות לתרבות הגבוהה והכחדת התרבות הנמוכה - להגלות את בר רפאלי לסיביר ואת אייל גולן לגולאג. כן, ההפיכה צריכה להשתלט על הטלוויזיה. המדרג התרבותי צריך להיות ברור כמו המדרג החברתי, וכשהמדרג החברתי יהיה ברור כך יהיה גם המדרג התרבותי. יש למרוד ברשת החברתית של הפייסבוק ולהקים רשת חברתית חדשה עם תנאי כניסה של מבחן אינטליגנציה. רשת זו תהיה התשתית לעולם חדש, ומועדון שאיננו מקבל 99% מהאוכלוסיה. לאחר מכן, יש לשלוט בהם באמצעות הטכנולוגיה, האידיאולוגיה והתרבות. אני שונא את האדם הממוצע. והאדם הממוצע שונא אותי. כמו יוסף ואחיו, על יוסף לשלוט בעולם, אחרת יטבלו את כותנתו בדם. אחר כך כבר נהיה נחמדים אל האחים.
תרבות וספרות