התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

המלכה והעבד
כשהמוח יהיה מסוגל להחזיק פיצול קשב מלא, אז כבר לא תהיה האי סימטריה המינית. אובדן השליטה המיני המוחלט פירושו בצד השני שליטה מינית מוחלטת, ושניהם אסורים היום על פי חוק. החוק תמיד חייב את הגרעין של הרצון בתוך האונס, ותמיד מתנגד לגרעין של האונס בתוך הרצון
מאת: הגבר החדש
גאווה ודעת קדומה. אוטופורטרט - ברונו שולץ  (מקור)
את יודעת, יותר כיף להיות נשלט משולט, ולכן הנשים, שלהן הכוח המיני, הן הנשלטות. גבר שמביע חולשה, ויותר מזה רצון להיות חלש, מיד מאבד ממשיכתו. הצד החלש הוא זה שמרוכז בהתענגות, ואילו הצד החזק מרוכז בעינוג, ולכן ההתענגות שלו פחותה בהרבה. אין מה לעשות למוח יש מגבלות. כלומר בסופו של דבר, אי השוויון המיני נובע ממגבלה בכושר הריכוז המקבילי של המוח, וכשהמוח יהיה מסוגל להחזיק פיצול קשב מלא, אז כבר לא תהיה האי סימטריה המינית.

אובדן השליטה המיני המוחלט פירושו בצד השני שליטה מינית מוחלטת, ושניהם אסורים היום על פי חוק. החוק תמיד חייב את הגרעין של הרצון בתוך האונס, ותמיד מתנגד לגרעין של האונס בתוך הרצון. קרוב היום שבו המעשה ישפט נוירולוגית, מבפנים, וזה יהיה שיא מוסר הכוונות הקאנטיאני. מצבי מוח שונים יהיו מצבי פשע, כמו שמצבי מוח אחרים יהיו חוסר אחריות פלילית. כבר לא יהיה העניין של לא התכוונתי או כן התכוונתי, כי יהיה אפשר להתאים בין אחוז הכוונה באחוזים לאחוז העונש.

וזה יהיה סוף הויכוחים שנובעים מחוויה פנימית, החוויה הפנימית תהפוך לחוויה החיצונית. ואז אני אוכל להיות אישה, ואת תוכלי להיות גבר, כלומר אני אהיה לסבית בגוף של גבר, אישה שאוהבת נשים, ואת תהיי גבר בגוף של אישה, וגבר הומו, כי את אוהבת גברים, והזוגיות הסטרייטית תהיה נישואים של לסבית והומו.
תרבות וספרות