התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

העידן הפוסט-רומנטי
עכשיו הדומם נוקם בכימיה, בביולוגיה, בפסיכולוגיה, בתיאולוגיה, בהכל, ועולה מעל כולם. אחרי שכבר אף אחד לא חשב עליו. והמסמר האחרון בקבר של הגבר זה האישה. כל עוד יש לו את האישה אז הוא עדיין יכול לחיות בשבילה. אבל כולם יודעים שההתאמה בין גברים לנשים לא בנוייה כל כך טוב
מאת: קנאי פרימיטיבי
קנאה - אדוארד מונק  (מקור)
הגבר נמחץ בין הקנאה באישה לקנאה לאישה. הקנאה המינית כמו גב שנצמד לבטן משאירה למיניות שלו רווח של דף. ואם ככה אתה מתנהג מול גבר אחר, מה תעשה מול המחשב. מול קושי אמיתי. אם האישה תעדיף את המחשב, הקנאה תהיה בלתי נתפסת, אין בכלל יכולת להתחרות בו, לא פיזית ולא אינטלקטואלית. זו נקמת הדומם.

אחרי שהצומח ניצל אותו ועלה מעליו, ואחרי שהחי ניצל את הצומח ועלה מעליו, ואחרי שהמדבר ניצל את החי ועלה מעליו, ומעליו ניצלה אותו התרבות, ומעליה המלאכים, האלים, וכן הלאה, הדומם כבר נחשב לתחתית המדרגה. לכלום מבחינה רוחנית. למשהו שאפילו לא צריך להחשיב. רק לדרוך עליו. והנה עכשיו הדומם נוקם בכימיה, בביולוגיה, בפסיכולוגיה, בתיאולוגיה, בהכל, ועולה מעל כולם. אחרי שכבר אף אחד לא חשב עליו. והמסמר האחרון בקבר של הגבר זה האישה.

כל עוד יש לו את האישה אז הוא עדיין יכול לחיות בשבילה. אבל כולם יודעים שההתאמה בין גברים לנשים לא בנוייה כל כך טוב, וכמו הרבה חוסר התאמות אחרות, בסוף בונים טכנולוגיה מותאמת יותר. ברגע שהטכנולוגיה תחליף את המיניות, פתאום האהבה תזהר מחדש באופק האנושי, כי היא תהיה מותר האדם, ואז תחזור התנועה הנאו-רומנטית. אבל ברגע שהטכנולוגיה תחליף את האהבה, רק המוות יזהר בקצה המסדרון, הדבר האחרון שהוא מותר האדם.
תרבות וספרות