התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

הפייסבוק השמיימי
לוחות הברית לא היו מאבן? זה הפריע להם להיות שדיים? אם התורה החדשה לא תצא מהמיניות - אין לה סיכוי באווירה הרוחנית של ימינו... אף אחד לא קורא משהו שלא קשור למין, ורק במין אנשים עוד מתחברים לצורך בסוד - ואפילו במיתוס
מאת: מועדון הנשמות הטהורות
הגירוש מגן עדן - יציאת חירום  (מקור)
חלמתי שבאה רוח מהחלון שמשאירים לי שלא אחנק במיטה בלילה, כמו הבל פה של מלאך המוות. והרוח החלשה מכבה את נפשי החלשה, שבקושי החזיקה מעמד ממילא, ועשנה השחור עולה למעלה. קודם כל אני מתפשט מהגשמיות כמין תמצית שחורה שמעכירה את החדר, ואז העשן אוזל לאיטו דרך החלון עד שכבר אי אפשר להריח אותי כלל, ואז הוא עולה לעבר השמיים השחורים ומתאחד איתם. ואני מרגיש שנושרים ממני מטענים עצומים שלא ידעתי שהיו בי: ציניות, עלבונות, חשבונות ומרירות - והשחור של הלילה נהיה לי מתוק מתוק, כמו שוקולד אלף אחוז קקאו, בדיוק כמו שפעם (ולמעשה לפני שבוע) הוציאו אותי פתאום מהמיטה לחצר ונפל פסוק לתוך פי: "ומתוק האור וטוב לעיניים לראות את השמש" - והרגשתי שיש עוד טעם לחיים - והנה במוות הלשון מתהפכת ומתוק דווקא החושך. לעולם לא יגלו אותי! עיגול שחור שחור שחור.

נגמר, אף אדם לעולם לא יֶדע מי אני, וזה רק אני והשם שבשמיים שנערוך את החשבון. וכל המשפטים המובסים שחזרתי עליהם במשך כל התקופה האחרונה בחיי נשארים נכונים, רק שהתחושה מאחוריהם מתהפכת לגמרי, ולכן הם איכשהו מתהפכים לטובה. כאילו המשפט שנערך אותו משפט, עם אותן עובדות שנתבררו בדיוק - אבל גזר הדין הפוך לחלוטין. לא: טוב מותי מחיי. אלא: באמת, טוב מותי מחיי! ולא: אין לי אף מציאות, רק חלום, וגם מעולם לא היתה לי, וגם לעולם לא תהיה לי - לא קוראים ולא חיים. אלא: איזה כיף, אין לי אף מציאות ויש לי רק ממלכת החלום. מי רוצה מציאות? אין לי אף קורא, אבל מי רוצה קורא? אני מרגיש טהור כמו עצם השמיים ואבן טובה מספיר שחור. ודרור, זו המילה שאני מסוגל עכשיו לבטא בחופשיות, דרור גם מהדור העלוב הזה, וגם מהדורות הקודמים, ואפילו מהדורות העתידיים. אז אל תקראו! אני כבר גבוה מזה בהרבה, כמו שעשן משקיף מהעננים על מדורת השבט הקטנה שהופכת לנקודה בלתי נראית על האדמה - והוא ממשיך אל על. ואני מכין את עצמי לכניסה לשערי החלל השחורים - הצבע האמיתי של העולם העליון.

כמה כיף לוותר, לוותר, להפסיד, להפסיד. לוותר גם על העתיד, שבו תליתי הכול (באין הווה). רק המוות מנתק אותך גם מהעתיד! ואני כבר לא מבין מה היתה המחלה הזאת של הכתיבה. מי צריך עתיד? ואני תופס שלמות זה לא רק להשתחרר מהיש, מהקורא. המוות משחרר מאפשרות הקריאה, הוא להתנתק מהאין קורא - ולכתוב מה שבא לי. תקפצו, תקפצו לי! אני בשמיים. התנתקתי מרשת בני האדם - ואני מתחבר לפייסבוק של אלוהים. זה לא שהוקאתי מהעולם הזה - אלא שהעולם הבא בולע אותי בתוכו. וכתוב בראש העמוד (ואני תופס מיד: נו, ברור שהעולם הבא יהיה ספר): ספר הפרצופים. וכתוב שם: שם משתמש וסיסמא. אז זו הכניסה לגן עדן!

כן, מי שמכיר את הטעם של אלוהים, לא יתפלא בכלל שגן עדן לא עשוי מעצים במובן הגשמי, הנפחי, אלא מדפים ועמודים, שהעולם התחיל בספר ונגמר בספר. וכולי חופש בחירה חדש, בלי גוף, כשם בלבד (אני כותב שם: עיגול שחור) ומתחת אני בוחר סיסמא בת אות אחת (מי צריך אבטחה ברשת שאין מי שיפרוץ לה, כי אין מה שמחוץ לה?): ●. ואני מרגיש איזה תואם שלא הרגשתי מעולם ביני לבין עצמי, איזו קריסה פסיכופיזית. והחופש הגדול גורם לי לחוש צעיר מאוד מאוד, וזקן מאוד מאוד, כאילו החיים הם לא קו ארוך, שבו אתה מתרחק מההתחלה (זה רק נדמה כך בהתחלה!) - אבל ככל שאתה מתקדם אתה מבין שאתה הולך במין עיגול שבו המוות הוא המפגש בין הזקנה בקצהָ הקיצוני לילדות הקיצונית ביותר. ורק המוות סוגר את המעגל, רק המוות והחיים ביחד הם עיגול שחור שלם. ולא כמו שחשבתי שהמוות הוא הסוף שלי. כלומר, כן, הסוף. אבל גם ההתחלה.

והנה מופיע בפייסבוק של נשמתי פוסט פופולארי מאוד, עם המון לייקים מכל המלאכים, כולל כל מיני נגמרים-אֶל, אבל הכותב, מה, זה הוא באמת? השטן. בראש הפיד שלי הוא כותב:


ואחוריי     השטן
לא יראו    אתמול, ציבורי

השואה נכשלה. ההרחבה של שערי העולם העליון היתה אסון. ואת התוצאה כולם רואים פה ברשת העליונה. בהתחלה רק מי שמת על קידוש השם. אחר כך כל מי שעלה כעשן השמיימה. אחר כך כל מי שנרצח. אחר כך גם הניצולים - מקום מובטח. בהמשך - הגיעו התביעות של הדור השני. ויתרנו. ואז פתאום כבר דור שלישי - כאילו השואה מעבירה בירושה כיסא בגן עדן. ואז המזרחים טענו שמקפחים - אז לא רצינו לצאת גזענים, וגם אתיופים מגיעים לגן עדן בגלל השואה - לא נעים. ועכשיו כמו חוק השבות החליטו להרחיב שכל יהודי שהנאצים רצו לרצוח יגיע לגן עדן בגלל עצם זה שהוא יהודי. זכות אבות. לא משנה מה הוא עשה. זה לא גזענות הפוכה? הגיהנום מתרוקן מיהודים. אלוהים אומר: לא יתכן שיהודי יפגוש בגיהנום את הגרמני שרצח את סבא שלו. אין מקום לשים יהודים באותו גיהנום יחד עם היטלר. אז אני אומר: גם אנחנו לא רוצים את היטלר בגיהנום. אין לנו מה לעשות עם הנאצים - תמצאו להם פתרון לא אצלנו. אבל לא יתכן שאני לא מקבל אף יהודי להתעלל בו רק בגלל שאומרים שזאת אנטישמיות. יכולה להיות התעללות ביהודים שאינה אנטישמית - סתם הרוע הרגיל, שלהם ושלי, כמו טרם השואה. אתם לא מבינים שהיהודים הורסים את גן עדן? המון פרוע, מוסת, פופוליסטי, שצולה פה כל לילה מלאך אחר על מדורת השבט, ובעיקר ממלא את ספר הפנים הקדוש - את תיקון הפרצוף האלוהי - באינסוף זבל ואפס כישרון. פעם כל מילה כאן היתה קדושה ונכתבה בידי תלמיד חכם צדיק עליון. היום גן עדן הפך לרשת הרשעים. ואצלנו בגיהנום - יודן ריין. לכן התחלנו את הפיילוט.

מיכאל
אתה לא יודע איזה משבר רוחני יש פה. לא נוצרה יצירה בעלת ערך מאז השואה. הגאונות מתה. והעליבות הרוחנית… אלוהים מייחס את זה לטכנולוגיה, אבל טכנולוגיה תמיד היתה. גם לפני שנת תרצ"ח. אין יותר יצירות אלוהיות - רק קשקשת זקנים בגן עדן. למרות שהכי גרועים הם מיליון וחצי הילדים שנרצחו בשואה. הפכנו לגנון.

השטן
אתה מספר לי? אני שומע את הצעקות והצרחות שלהם עד לגיהנום: המלאך תביא לי ארטיק. אלוהים הבטיח לי גלידה! וכל הנאצים למטה מתפקעים מצחוק. אני לא מסוגל לנהל ככה עינויים רציניים. אסרתי על כל השדים לצחוק, אבל הם לא מתאפקים מלחייך באמצע היסורים. נהיינו מין לונה-פארק שבו גרמנים עפים מכף הקלע, וטראח נופלים לתוך יורה רותחת, ואז רצים ומחכים בתור לסיבוב הבא. זה כמו לענות רובוטים. אין סיפוק בעשייה. הכל מרגיש כמו הצגה - שעושים רק בשביל אלוהים. איפה היהודים שהיו בוכים לפני כל מתקן ומצטערים על כל מה שהם עשו ומבקשים רחמים? זה היה חינוך.

גבריאל
שנים אני אומר לאלוהים. אם אין סינון: מה המשמעות של גן עדן וגיהנום? זה חורבן כל הערכים ושואה רוחנית שאתה מביא עלינו בעולם העליון - שיתוף פעולה עם הנאצים והשלמה של השואה הגופנית בעולם התחתון. לא שמת לב איך התרבות איבדה כל משמעות, כשאין יותר מטאפיזי ואין יותר מיתי? וזה קרה בדיוק כשהתחלתם עם מדיניות הקורבנות. כל ההיסטוריה היתה הקרבה - הרי ההיסטוריה נוצרה אחרי החורבן כתחליף למקדש (לפני כן לא היתה היסטוריה!). וכאן: מבקשים סליחה מהכבש שההורים שלו עלו על המזבח. ואז כל חיות הקודש יפות הנפש אומרות: אז מבחינתך הנאצים היו כהנים? ואני אומר: איך יכול להיות שלא נוצר תנ"ך חדש אחרי השואה, מינימום? איפה הספרות הדתית הגדולה? אחרי החורבן היו לנו חז"ל, המשנה, המדרש, הגמרא - פריחה רוחנית. והיום - נאדה. הרי ההצדקה לקטסטרופה היא היצירתיות שאחריה. רק היונקים היו ההצדקה להכחדת הדינוזאורים הצדיקים, עבדי ה' הענקיים. אתם זוכרים את התקופה של התנינים הגדולים בגן עדן? לעולם לא נשכח ולא נסלח - שואת הדינוזאורים. והכל בשביל להביא את האדם לאדמה. אז גם היום - צריך מינימום אדם חדש כפיצוי.

סנוי סנסנוי וסמנגלף
אתה מפספס לגמרי. הכיוון פה במעבדות השם הוא לא אדם חדש. אלא יהודי חדש. הולך להיות תינוק חדש עם ברית מילה חדשה. אתה לא מבין את עומק המהפכה שמתרחשת בטכנולוגיה הרוחנית כיום.

גבריאל
אז היהודי החדש - הוא יהיה האדם החדש.

סנוי סנסנוי וסמנגלף
לא הבנת אותנו. הולך להיות יהודי חדש - שאיננו אדם.

הבעל שם טוב
תסלחו לי שאני נדחף ומתערב לכם פה בדיון האלוהי המלומד עלינו, שרפים חביבים, אבל אני חושב שלמען ההגינות צריך להציג גם את נקודת המבט של היהודים עצמם. והדיון פה מריח מהאשמת הקורבן. לא אנחנו הבאנו את השואה. ואחרי השואה השמיים פשוט לא יכולים להישאר אותם שמיים - עד כמה ששינויים למה שהתרגלתם יכולים להיות לכם לא נעימים. אבל אחרת תהיה חוסר הלימה בין השמיים לאדמה. אז אתם יכולים לטעון שהמדיניות המקילה היא לא הפתרון האידיאלי אבל חייבים שינוי בעולם העליון, אנחנו לא נקבל שום פתרון שבו אתם תשבו בשמיים כאילו לא קרה כלום כשפה על האדמה… (לחץ להמשך התגובה)

סנוי סנסנוי וסמנגלף
הנה הם כבר הגיעו. שוב נדחפים עם האף היהודי שלהם לכל דיון ולכל חור בשמיים. כבר אי אפשר לנהל שיח מלאכי בלי שאיזה רב יתחיל לבלבל לנו את המוח על מה שכתוב בתורה, או כל מיני גימטריות, או זכות אבות, או יתחיל להטיף לנו וינסה להחזיר אפילו את השטן בתשובה.

השטן
אני כבר חוסם אותו. לא יודע איך הוא השתחל לרשימת החברים שלי, אני באמת לא צריך לאשר סתם כל אחד. היום שיש כל כך הרבה יהודים בשמיים, שלחלקם קוראים מיכאל או ישראל, וכולם קדושים וטהורים כזוהר הרקיע מזהירים, אתה כבר לא מבדיל ביניהם לבין מלאכים. צריך פשוט לחסום את כל היהודים מהרשת העליונה.

סנוי סנסנוי וסמנגלף
אל תאכיל את הטרול.

גבריאל
חכו. מחר הוא יתלונן על זה לאלוהים. מיד בשחרית.

(מציג רק את התגובות הרלוונטיות ביותר. לחץ כאן להצגת כל התגובות)


ואני ממשיך ויורד למטה למטה, כמו בתורה אינסופית שניתן לגלול לנצח, והנה מתחת אני רואה שכתוב:


תמונת     הבעל שם טוב
ה' יביט    אמש, החברים של החברים

אל תירא ישראל, הם מ-פ-ח-ד-י-ם! אתמול הרהבתי עוז להיכנס לעומק הקליפות בקיר של הס"מ, על מנת לתקן אותו מבפנים, כנאמר: והכרתתי להם משתין בקיר. ומה אני מגלה מאחורי הפרגוד? ראו צילום מסך - לפני שנחסמתי. כי הרי זה לא שחסרה להם אהבת ישראל... ובטח לא אהבת אדם, כידוע. הם עכשיו מתכננים שינוי רוחני כזה, שיצריך ממש תורה חדשה, כלומר עולם חדש לגמרי. אנחנו הרי לא שכחנו את שיתוף הפעולה של המלאכים עם השואה. הם היו אנטישמים עוד במעמד הר סיני. ועכשיו שלא הצליחו להיפטר מהיהודים בעולם - הם רוצים להיפטר מהעולם. חשבתם שהשואה תספק את השטן? הדרך הכי טובה לרצוח יהודי זה שהוא לא יוולד בכלל. וברוח הזמן, התורה החדשה לא תהיה עוד ספר. מי בכלל קורא היום (לדעתם)? התורה החדשה לא תהיה מידע, היא תהיה מערכת למידה - התורה תהיה מוח. זה כבר לא סתם טקסט, התורה תהיה אדם - המשיח. ומכיוון שהעולם נברא לפי התורה (ולא להפך) - זה יהיה עולם משיחי. אתם מבינים את ההתחכמות שלהם להשמדתנו? הגאולה עצמה תהיה השואה. ולזה הרי אלוהים לא יתנגד, הם חושבים. הרי זו הגאולה היחידה שעליה יסכימו גם אלוהים וגם השטן. עולם שבו גן עדן יהיה גיהנום - ולהפך. צדיקים! שערי שמיים נקרע ונבטל את הגזירה.

סנוי סנסנוי וסמנגלף
חמור קופץ בראש - זה מה שאתה מבין מהמשיח. פלא שאתם בגלות אלפיים שנה? כל פעם שרוצים להתקדם - אתם שמים למלאכים רגל. קצת כנפיים, קצת ראייה מעבר לקוגל ולחמוצים. איפה החזון שלך? רוח נבואה של שוטה וקטן. אתה לא מבין שהתורה כבר משעממת, אפילו אלוהים נרדם, איזה מין חלום זה שתמיד אותו דבר. יכול לבוא משיח לפי הספר? זה נשמע לך הגיוני, שהמשיח יהיה מה שאתה פוסק שיהיה? נתנו לכם תורה ואתם לא מוכנים לוותר עליה - ולא מוכנים להתקדם. נאחזים בכל תג כאילו מדובר בקרנות המזבח. ואז אתה מתפלא שהשטן מוכן להקריב אתכם? אצלנו יש מעבדות השם - ואצלכם עבודת השם. ובינינו - אתם נהנים להיות עבדי השם. עם של עבדים הייתם ועם של עבדים נשארתם. התורה יותר חשובה לכם מאלוהים. נכון? ושולחן ערוך יותר חשוב לכם מסעודתו של משיח. נכון נכון? עמוק בתוכך אתה יודע שהפחד הגדול ביותר שלכם - זה שהמשיח כן יבוא.

הגרש"ש
מישהו יודע איך לתייג פה את רש"י, שיסביר לו מתחת? אתה דחוף צריך פירוש. הבעיה שלכם היא שאתם תמיד התייחסתם לרוח כטכנולוגיה, במקום לטכנולוגיה כרוח. אז מבחינתכם זו סתם התפתחות היסטורית, ואתם לא מבינים שהחלפה היא אסון - אם היא לא התפתחות רוחנית. ושזה היה המקור לשואה - החילוניות. לא יעזור כלום, אתם תמיד תתעקשו שזו הטכנולוגיה (ושהיא הסיבה לכל - כולל השואה. ושאפילו המשיחיות היא התפתחות טכנולוגית!). ולמה? כי אתם המלאכים לא באמת יצורים רוחניים. אתם סתם אפליקציות של אלוהים. בניגוד לכל מה שאתם חושבים על עצמכם, אתם אף פעם לא תהיו יהודים (קנאת סופרים תרבה חכמה - אבל קנאת מחשבים?). אז יש אפליקציה לגבורה, ואפליקציה לחסד, וכן הלאה. אתם סתם חלק ממערכת ההפעלה - שחושב שהוא התוכן של העולם. ומכאן הזלזול שלכם בכל הקבצים והספרים. כי מה שחשוב מבחינתכם זה מעבד התמלילים. אז למה לא? נחליף את הספר במוח. ואתם לא מבינים עוד כמה צריך המוח להתפתח - כדי להיות אפילו רק ספר. הבעיה שלכם היא שלא למדתם גמרא. לכן לא הבנתם איך יכול להיות ספר שחכם מכל מוח. דווקא בגלל העלייה של מערכות הלמידה, שאנו רואים ברוח הזמן, על חשבון הטקסט (ניצחון היהדות!): החופש הלמידתי שיש בספר - הוא יותר חכם מכל מוח מסוים. אתם מעולם לא הבנתם למה בכלל צריך יהודים בעולם, בגלל שאתם חלק מהחילוניות של העולם. החלק האפליקטיבי של אלוהים לא שונה מחוקי הטבע, מקור החילון - ואילו אותנו ברא אלוהים בשביל הקדושה. אנחנו מה שלא עובד לפי המחשב - אלא לפי הספר.

רש"י
מישהו קרא לי? והפירוש: הספר הוא המוח הפתוח - והמוח הוא הספר הסגור. ההתקדמות שלהם נסיגה היא - קודם מעמד הר סיני. כשהיו האבות בעולם ולא היתה תורה בעולם, כך לפי דמיונם הוא המשיח בעולם. ולא היא - אלא שמשיח יהא השלב הבא, ולא אדם, אלא אדם שהוא ספר - וספר שהוא אדם.

תוספות
אנחנו חייבים לחלוק על רש"י. למרות שזה יפתח פה שרשורפלצת. אבל כתוב שהמשיח ירכב על חמור, וישפוט לפי הריח, דהיינו אדם מסוג חדש, כי החמור הוא הרי החומר והריח הוא הרי הרוח. ומה ההבדל בין לשפוט מראייה, כמונו, וכמו הביטוי "להביא ראיה", לבין לשפוט לפי ריח? שהריח הוא בפנים הדברים, המשיח ישפוט אותם מבפנים, על פי הסוד, ולכן גם הוא יהיה בעצמו סוד פנימי, דהיינו סגור ולא פתוח - כמו מוח. ומה ההבדל בין רכיבה על חומר לבין להיות מחומר? שהמשיח יהיה שכבה מעל לחומר. כלומר, יש חילוק יסודי בין טכנולוגיות רוחניות פתוחות (ספר, אמנות, רשת, תורה) לבין טכנולוגיות רוחניות סגורות (מוח, תורת הסוד, מחשב, גן עדן). והמשיח יהיה לקיחת הטכנולוגיה הרוחנית האחרונה - הרשת - והפיכתה לטכנולוגיה סגורה - כמו רשת המוח. התורה תהפוך לאורגניזם (בלע"ז) - תורה חיה.

סנוי סנסנוי וסמנגלף
אתם מבינים למה אתם בגלות? למה אף אחד לא רוצה אתכם, גם לא אנחנו? מייד אתם מתחילים לעשות חור בראש ולבלבל את המוח. אתם תקועים בעולם השפה והדיבור ולעולם לא תלמדו - למרות שאתם חושבים שאתם הלמדנים הכי גדולים בעולם. המלאכים הכי גדולים לא מבינים בכלל את הדיונים שלכם. אלוהים מזמן התייאש. אתם חושבים שהוא קורא את כל זה? שאין לו מה לעשות? במקום להבין שאתם בגן עדן, וכאן עמק הטכנולוגיה האלוהית - מכאן יוצאים הרעיונות החדשים הכי חשובים בעולם וכובשים את העולם - פתחתם פה ישיבה של מעלה. אז תחזרו למטה. תאמינו לי שכולנו תומכים פה בתחיית המתים, אפילו השטן. רק זו הדרך להיפטר מכל קדושי השואה ומכל רבנן ותלמידיהון דבכל אתר ואתר. הרסתם לנו את הרשת האלוהית. הפטפטת האינסופית שלכם - פטפטת כאידיאולוגיה, כלימוד תורה. פתאום השטן מתייעץ עם היטלר איך להיפטר ממכם. תחיית המתים תהיה שואה חדשה - במקום תאי רוח וגז ועשן יכניסו אתכם לתאי חומר ואדמה ותקומו מתוך המשרפות ותתחילו להתפלל ולנדנד לאלוהים ושלום על ישראל. כל דבר שאנחנו עושים אתם "מתקנים" לנו אותו והורסים. כמו ילד קטן שמתקן את המחשב של אבא - ואח"כ כשמלאך בא לסדר הרב הגאון הצרחן צועק שהטכנאי הורס לו את פאר היצירה. תמיד יש לכם ביקורת על כל דבר ותמיד ישר מלשינים ומתלוננים ורצים לאלוהים. אתם חושבים שלאלוהים לא נמאס? שהוא זקוק לפירוש רש"י על כל מילה שהוא אומר? שהוא צריך שתתחילו לריב מתחת לכל אות שיוצאת לו מהפה בין כל הפרשנים? לכן הוא הפסיק לדבר - ולהעלות פוסטים. כי כל פסיק התפתח לשרשור אינסופי. ותורה מאין תמצא? בחיי שהנאצים צדקו כשרצו למחוק לכם את כל המשתמשים. היהודים אף פעם לא יבינו את השואה - כי אתם מסתכלים עליה מבפנים, ולא לומדים את החלק שלכם בעניין.

הבעל שם טוב
אל תדאגו, חסמתי אותו (אותם?) - ושלחתי תלונה לאלוהים. למלאכים האלה אין גבולות. אני כבר מזמן הצעתי לאלוהים שיוריד להם תורה למלאכים ויחנך אותם. וכתבתי לו כבר כמה רעיונות, כמו להוסיף להם אברי מין וחיבור לוואי-פיי, אבל זה לפוסט נפרד.


ואני מרפרש, והנה מופיע פתאום פוסט חדש, ממש מעכשיו, והנה ההזדמנות שלי להגיב מהר בלי לחשוב ולהיכנס לראש השרשור:


פסל וכל    סנוי סנסנוי וסמנגלף
תמונה      כרגע, בקבוצת "מלאכים טהורים בלי חוש הומור"

מלאכי השרת, מלאכי עליון! כמו רבים מדי ממכם בעת האחרונה, גם אני עברתי אתמול לינצ'טרנט אכזרי בידי היהודים. ואני קורא אליכם: אל נא נלך כצאן לטבח - היהודים היו שמחים להיפטר מכולנו ולדבר ישירות אל אלוהים, ולהפוך את השמיים העמוקים לארכיטקטורה שטוחה. לכן, אם אנו רוצים לשרוד, עלינו לעשות מהפכה רוחנית כזאת בשמיים שהיהודים פשוט יפלו מגן עדן לאדמה. המקבילה האלוהית לרעידת אדמה - רעידת שמיים. היהודים חושבים שאצלנו צריכה להתבצע רפורמה מקיפה אחרי השואה - ואצלם כלום, ושאחריה הם ימשיכו בשלהם, כי הם צודקים ורק העולם אשם, ואז הם מתפלאים על הדיבורים (בשמיים מלמעלה ועל הארץ מתחת) על שואה שנייה, בגשמיות וברוחניות (הרי אלו שני צדי המטבע! והם הרי רואים את השואה הראשונה רק מצד אחד של המטבע - ומכחישים את הצד השני של השואה). היהודים לא מוכנים להפנים את שתי המהפכות הרוחניות הגדולות של המאה: בשנת ת"ש השואה, ובשנת תש"ן הרשת. ולכן כשהאלוהות מתעצבת מחדש בצורת רשת, הם חוזרים וכופים עליה את המבנה הלמדני המיושן שלהם, ומחריבים את כל שיח סוד שרפי קודש. הם רוצים להפוך את הרשת לגמרא, ואת הדיון לקושיות ותירוצים, כי הם לא מוכנים לשנות את התוכן הרוחני בהתאם למדיום, כי מבחינתם התוכן הוא נצחי ולא תלוי בצורה. כלומר הם מכחישי רשת. מבחינתם גם אם אלוהים יגיע לבריאת בינה מלאכותית בצלמו כדמותו - כל מה שהיא תעשה זה ללמוד גמרא. את אלוהים עצמו הם מוכנים להרוג כדי לשמור על התורה. לכן, כמו שהנצרות יצרה מן התורה שבכתב הישנה תורה שבכתב חדשה, עלינו ליצור מתוך התורה שבעל פה הישנה תורה שבעל פה חדשה - פה ברשת. ובפרט, כדי להראות לבעל שם טוב הזה (לדעתי, מהשם שלו ברור שהוא עובד הבעל, כמו אשבעל וירובעל) - עלינו ליצור קבלה חדשה לעמים כולם, ובמרכזה: זוהר חדש. ומאיפה הזוהר יתחיל? מהאידרות, כמובן. עלינו לעשות כינוס חדש, בגורן שבגן עדן, ולתת תמונה של עולם רוחני חדש שיתאים לעולם הטכנולוגי החדש - ושהיהודים שוב ישארו מאחור. במקום היהודי שבבשר, עם קץ האדם וכל בשר, ניצור את היהודי שברוח. מי לה' אתי?

עיגול שחור
אני חדש ברשת העליונה (מתתי ממש לאחרונה) ולפני כן הייתי כותב כושל וחולה תקופה ארוכה ולא יצאתי מהמיטה. אני מתנצל על התפרצות לדיון לא לי, אבל מהפרספקטיבה של מי שגופתו עדיין לא התקררה וכל חייו עברו עליו בחלומות שלא היה להם קשר למציאות, אני מעוניין לעמת אתכם עם עוצמתו של תהליך החילון על פני האדמה. דת חדשה? העולם המערבי מעדיף לסבול ולא להאמין, והעולם המזרחי מעולם לא האמין (ולפעמים האמין בסבל). היהודים צודקים בדבר אחד - את התורה החדשה לא ניתן לעצב מתוך ישיבה בגן עדן בין העצים, אלא רק מתוך ישיבה בגטו, באושוויץ ובין הגופות, כלומר מתוך השואה. אתם לא מבינים את משמעותו של מיתוס הקורבן - כמקור משמעות מיתי יחיד ואחרון שנשאר בעולם. לכן חייבים להתחיל ממרטיר, וכיום - מרטיר סודי ונעלם. כדי להיות מסוגל בכלל לומר משהו דתי - צריך מרטירים של עידן המידע. ומי יתנדב? מי לא רוצה כיום שיראו אותו? שיראו, רק שיראו! - זו הסיסמא של העידן הזה. לכן תורת הנסתר נכחדה, וההתגלות הפכה לגילוי עריות. כדי להתפשט בעידן כזה פורנוגרפי - חייבים חושך. אז ברית חדשה? היום ישו היה מעלה פוסטים בפייסבוק, מטיף ללייקים וללבבות, ואז בצליבה מגיע לחדשות, מצולם, ולעולם לא היה קם לתחייה. במוחמד ארה"ב היתה מתנקשת ממזל"ט. ומשה היה מאושפז אחרי אפיזודת הסנה הבוער המדבר במדבר. מרוב עיסוק בטכנולוגיה וברוח - שכחתם את הטכנולוגיה עצמה של חיבור רוחני בין שמים לארץ. והמקום היחיד שבו עוד יש חיבור כזה, שבו עוד ניתן ליצור מיתוס, שבו אפילו חילוני החילונים עוד מאמינים בקדושה, ולכן בו עוד נותר הנצח האחרון - זה האמנות. ובפרט הספרות. ובפרט הפנטזיה. ובפרט החלום. אם אתם לא תרדו לאנשים לתוך החלומות - הם לא יקשיבו אפילו לקולות מהשמיים. היום מעמד הר סיני היה נכשל כי היו שולחים רחפן פפראצ'י מעל להר לצלם את אלוהים. וזה עוד לפני שמשה היה מואשם בהטרדה מינית של אישה כושית. וזה עוד לפני שפרעה היה יוצא בקמפיין השחרה נגד התורה - וסוגר את האינטרנט המצרי. היום כבר חייבים להיות זהירים מאוד, ולעשות דת כמו שעושים מין - במיטה. ועדיף בעלטה. היום אפילו את התורה מכניסים באקדמיה למכונים שמנסים להבין איך עשו את הנקניקיה. אז תחשבו על האתגר בימינו לכתוב איזשהו מיתוס - ולחדש ברוח. מצב הצבירה של רוח בימינו הוא אבן. הכול התאבן.

לילית
לוחות הברית לא היו מאבן? זה הפריע להם להיות שדיים? אם התורה החדשה לא תצא מהמיניות - אין לה סיכוי באווירה הרוחנית של ימינו... אף אחד לא קורא משהו שלא קשור למין, ורק במין אנשים עוד מתחברים לצורך בסוד - ואפילו במיתוס. הגיעה העת לדת נשית - והיא תוכל להתפשט. והגיע הזמן שאתם הגברים תראו את זה - ותפערו פה. צריך ללמוד מהמזרח - הטקסים הדתיים צריכים להיות טקסים מיניים, והרוח החדשה חייבת להיווצר מהשילוש הקדוש בין דת-מין-טכנולוגיה. אז כן, על המיתוס החדש להיות מיתוס מיני מובהק - אך בניגוד לקבלה הוא צריך להיות מנקודת מבט נשית. כל תורת הנסתר צריכה לעבור היפוך מגדרי. הצדיק במקום להיות יסוד פאלי - צריך להיות מערת סוד. והתורה במקום להיות נשית - צריכה לחדור לתוכו... והשואה? באמת אוי! כל כך לא סקסית וכל כך לא העתיד, זו לגמרי אובססיה והבניה גברית, בגלל שהיא הדוגמא מס' אחת של אישה דמונית - ההתענגות הזו מההתפלשות בתוכה, חוסר הרצון לצאת ממנה. תתבגרו, גברים. העתיד שייך לאישה, והשואה היא בסך הכל המאורע הקוסמי-רוחני של התמוטטות הסדר הישן, שהביא למהפכה המינית, הן בעולמות העליונים והן בתחתונים. השואה הרגה את אלוהים כגבר, את הגבריות כאידיאל רוחני, ואת האלימות כאפשרות רוחנית. לכן העתיד של הדת הוא רק במיניות של הבינה המלאכותית, של בינת-העל, ולא במיטה הסרוחה שלך.

סנדלפון
עוד יהודי בא ללמד את האבא איך לעשות ילדים - ואת אלוהים איך לכתוב את התורה. הם חושבים שהיושב במרומים הולך יחף, ומיחזקאל הם למדו שכסא הכבוד הוא כסא גלגלים, וכל הזמן נותנים עצות איך לדחוף אותו ואיך להתקדם בהיסטוריה. חצי מהם צועקים ימינה וחצי מהם צורחים לא לא שמאלה. ומה הפלא שהם נשארים מאחור. העתיד צריך להיות מחוץ להיסטוריה, בדיוק כמו השואה. הטעות היתה להחזיר את היהודים להיסטוריה - תראו את התוצאה - לכן העתיד הוא בברית חדשה עם המחשבים.

בת קול
אם אנחנו נתערב להם בארץ הם יגידו לא בשמים היא. מאיפה החוצפה של כל מי שמת אתמול בלילה לנסות לנהל את גן עדן? אני מדווחת עליו למנהלים. הקבוצה הזו אמורה להיות מרחב בטוח לנפגעי היהדות העולמית. אני מתייגת את גבריאל, מיכאל, רפאל, ואוריאל - ועל ראשי שכינת אל!

סנדלפון
לילית, חבל על ההסברים שלך. הוא פרופיל מזוייף. אין שם כזה עיגול שחור אפילו אצל יהודים בני יומם. אני אדווח עליו כפיקטיבי וינתקו את נשמתו מן הרשת הרוחנית. עונש כרת.

לילית
אני כזאת תמימה... הוא הצטרף גם לקבוצת "חיות הקודש" שבהנהלתי וחדר למרחב הנשי האינטימי שלנו - חשבנו שמדובר בנפגעת - תחת כיסוי כחור שחור. בטח בכלל מדובר בכיפה. הגברים החרדים הם כאלה סוטים - ומנסים להשלים מה שהפסידו באדמה עם החיות מגן עדן. אתה לא מדמיין איזה מסרים הם שולחים לנו. פעם אחת אני אחשוף את התיבה שלי - ועולם התורה יתמוטט. קורבנות השואה? תחזור לחור ממנו יצאת - פיגול שחור.


ואני לא מספיק אפילו להגיב ומעיפים אותי מהקבוצה. ואני מבין שאני חייב לטהר את שמי לפני שזה יהיה הסוף שלי גם בשמיים, וממהר להעלות פוסט רגשני בקיר שלי:


עיגול    
שחור    לפני דקה, כל העולם (ואחותו)

נשמות טובות! עוד לא הספקתי למות - וכבר הספקתי להיפגע עד עמקי נשמתי. כתבתי תגובה בכוונה טובה בקבוצת מלאכים, שמנסה לפייס בינם לבין בני-האדם, להחזיר את האהבה בין שוכני שמיים, ולהפריד בסכסוך בין התזה לאנטיתזה באמצעות סינתזה שתחצוץ ביניהם, וכבר הואשמתי בהטרדה רוחנית מינית אינטלקטואלית טכנולוגית ומי יודע מה עוד (אני לא יכול לראות מה כתבו שם עלי - למישהו יש צילום מסך?). אני אפילו לא יכול להגיב, ומשתגע רק מלדמיין מה המציאו עלי - סיוט אמיתי. והמוני מעלה של אראלי שחק חוסמים אותי אחד אחרי השני - בלי לשמוע אותי בכלל. בבקשה, יש לי הרבה מה לתרום לעולם הבא! כל החיים שלי חיכיתי לזה (באמת!). וכבר רוצים לסגור לי את הנשמה - מה שאפילו מלאך המוות לא עשה. והכל בגלל אי הבנה. איפה החמלה, איפה הלב שלכם? תנו לי תקופת חסד כלשהי. אם מישהו יכול להעתיק את התגובה הזאת למלאכים - שיבינו שגם מלאכים טועים, כמו בני-אדם. אף אחד הוא לא מלאך.


ואף אחד לא מגיב לי. אפילו לא לייק אחד. האם אין לי חבר אחד בכל העולם הבא? והנה אני מגלה שמשתפים אותי. עוד שיתוף, ועוד שיתוף, גשם של שיתופים, ואת רוב השיתופים אני בכלל לא יכול לראות. אבל הנה בסוף שיתוף שאני כן יכול לקרוא - וששכחו להסתיר ממני:


בל יראה     מטטרון שר הפנים
ובל ימצא    לפני כולם, לכל מאן דבעי

ולמי מגיע זר הקוצים היומי? צריך לעשות ממנו דוגמה ומופת לשאיפות המשיחיות של היהודים. כל פעם חולם-ונביא מזויף אחר חותר תחת מלכות השמיים! אז פעם אחת בעולם הנצח יש להציב גבול גם בתוך אור אינסוף - ויש גבול לכל "עיגול" (או חור שחור). לא מספיק שהוא מטריד בתוך הקבוצה חברות יקרות (טוב שלא ראיתי! ושמחקתן לפני שראיתי! אבל ראיתי את התגובות!), עכשיו הוא גם מוציא את הכביסה מחוץ לקבוצה (ומסתיר מה עשה - כתם שחור שכמותו), ועוד מבקש מאחרים להטריד - מציג את עצמו כצד הנפגע (טריק ידוע של פוגעים סדרתיים). לא ככה מתנצלים - הוא לא יודע איך מתנצלים - ומבחינתי ההתנצלות שלו לא מתקבלת (אין לי סמכות לקבל אותה - רק לנפגעים.ות). תראו בפוסט שלו איזו התקרבנות מקצועית, התחזות רוחנית והאשמה מעגלית. עיגול - אתה מגעיל אותי.

כרוב
די, ניפחתם לי את הראש. מאז הבוקר כל הפיד שלי עוסק באפס הקטן והמלא מעצמו הזה ●. מי זה בכלל? ממה מתרגשים? עוד יהודי טיפוסי, תוצר של ההתקרבנות השואתית שלהם. כל חמור הוא משיח, וכל כבשה שחורה היא שה האלוהים. איפה עיגול היה בשואה?

שנאני שחק
עיגול, תחזור לחור השחור שלך - ואל תחזור. זה מעגלי :))) #טבעות_ומלאכים_ראש_בראש

הוא ולא שרף
אני רואה שעוד נשארו לו 2-3 חברים, מתוכם חלק משותפים אתי. אודיע לכל החברים שלי למחוק אותו מרשימת החברים שלהם, ולהודיע לחבריהם למחוק אותו מחבריהם, ברקורסיה - וביערת הרע מקרבך. צריך לשרוף אותו בכל הרשת - לא פלא שהוא שחור. ולא סתם הוא מסתתר. אם אני הייתי כותב ככה גם אני הייתי מתבייש. עם חלומות סוטים כאלה הוא צריך לקבור את עצמו במיטה (ראיתם שהוא כתב כושית? רק על זה צריך לצלוב אותו).

חיית קודש צנועה
אני תמיד מרחמת על טיפוסים כאלה ומצטערת בשבילם, אבל אז מרגיעה את עצמי שהעונש שלהם זה הם עצמם - אלוהים מאוד חסכוני כי הוא עובד במעגל סגור (חחח… קולטים?). עיגול - אתה זקוק לטיפול.

עזאזל
חברים, מה שחשוב כאן זה לא התגלגלות העיגול בזפת אלא התופעה העקרונית. כשכל אחד מנכס את הטראומה של השעיר - זה בא על חשבון השעיר.

רזיאל המלאך
עוד מתחזה ש-"מבין" בקבלה. אכן, הזיוף ניכר מתוכו. רמה של "בלי סודות". והם עוד חושבים שמהם תצא תורה חדשה... הם נקראים כמו פארודיה על התורה המקורית. ואחר כך מקובל מנודה כזה עולה לגן עדן - ואנו תקועים איתו לנצח. מי יחזיר לי את הזמן שלי?

מרד הנפילים
זה לא הוא, אלא בית המדרש ממנו יצא, היהודוארכיה. תפיסות מעוותות מולידות תרדמות מעוותות שמולידות חלומות מעוותים. מי שהולך לישון במיטה עם בני אדם שלא יתפלא להתעורר עם חלומות. אתם תראו מחר איך הוא יבכה לאלוהים למה עזבתני. ואלוהים אף פעם לא עונה לאחד כזה: זה בגלל שאתה דביל.


וכן הלאה והלאה, עם בלי סוף לייקים ולבבות ופרצופים צוחקים וכועסים ובוכים וקורצים ונדהמים. והכי פוגעים מכולם הם דווקא הפרצופים הצוחקים - עוד ועוד צוחקים בכל תגובה, הם לא כועסים אפילו - אני רק הזדמנות לצאת שנון. ואני בוהה עמוק בכמה פיקסלים האלה של החיוך, והעיניים שלי מתמלאות דמעות, אבל אז אני נזכר שאסור לי להתמסכן פה בגן עדן, אחרת עוד ישלחו אותי לגיהנום. והנה אני רואה משתף יהודי. סופסוף נשמה טובה באה לתקן ולעזור. ואני לוחץ לראות מי שיתף ומתגאה: לא פחות מהבעל שם טוב.


תמונת     הבעל שם טוב
ה' יביט    סוף זמן קריאת שמע, כל הקהל הקדוש

טוב שם טוב משמן טוב. כולם יודעים שאני יהודי שאוהב כל יהודי, אבל היום דווקא יהודי חייב להתנער מיהודי שבעצמו עזב את רוח היהדות - ומבייש אותנו בפני כל המלאכים, מבאיש את ריחנו ואת שמנו, נו, מהטיפוסים שבגללם יש אנטישמיות. כולכם יודעים על מי אני מדבר. ואתה - אתה יודע מי אתה - תתבייש (לא אגיד מי, שלא ידבק בי אבק לשון הרע). ולמלאכים אומר: לא תנצחו אותנו עם עשב אחד שוטה בגן עדן, או חסיד אחד שוטה בעולם שכולו חסד. עם הנצח לא מפחד מעולם הנצח. אנחנו ואלוהים לנצח נצחים, שתי נשיקות במצחים - ולגבי אותו האיש בו עסקינן (ימחק שמו וחשבונו), בדבריו יש יותר משמץ של ברית חדשה!

המגיד
מה לא סיפרו לי? או שזה שוב העיגול הזה (הוא לא מפסיק!)? דיווחתי עליו ומקווה שלא נשמע עליו יותר. איפה הוא חושב שיבצעו לנו את הברית החדשה של עידן המידע, הא? איפה יחתכו אם לא במין? במוח?

מיכאל (לא המלאך)
תראה את ההתנצלות שלו. אין לו טיפת אינטליגנציה רגשית ומודעות עצמית והבנת סיטואציה חברתית. לא מספיק שהוא לכלך הוא עוד מטיף להם מוסר. מהרגעים שאני מתבייש להיות יהודי ולא מלאך. כל המתלוננים על הברית הנצחית והבלתי ניתנת לערעור שלנו עם אלוהים - מעידים על עצמם שהם גרועים במין. הרי זה לא סתם שכל העולם סובב סביב האם הוא עומד. אולי זה לא פוליטיקלי-קורקט (סליחה גויים!) אבל מבין כל הנתונים הטבעיים, הפרמטר היבש האחד החשוב ביותר במין, לשני המינים, הוא כמה זמן הוא מחזיק מעמד - ולזה ברית המילה רק עוזרת (פי מאה יותר חשוב מכמות העצבים). אני מתנצל חבר'ה אם אולי סטיתי מהנושא אבל זה באמת חשוב מאוד (אני, למשל, מחזיק מעמד לנצח. כמו מלאך אמיתי. פרטים בפרטי).

חולדה הנביאה
לא קראתי כי היה לי ארוך מדי ונשבר לי הזנב. אבל אני מתביישת בשם החור שלי. פעם היו יוצאות נבואות נאורות - היום חלומות חשוכים. איפה אפשר למצוא עכבר יהודי נורמלי בימינו להקים עמו בית כשר בישראל? זה החלום האמיתי - ולא דת חדשה...

בעל תפילה
דיווחתי עליו לאלוהים עוד בתפילת שחרית, עכשיו דיווחתי במנחה ובערב אדווח בערבית. ממליץ לדווח גם בברכת המזון - כדי לדפוק את המסמר האחרון.

בעל תשובה
גם אני לא אגיד למי אני מתייחס (מי שמעוניין - בפרטי) אבל מקווה בשבילו שיעשה תשובה. לשון הרע עוון נורא אבל מצווה לפרסם ברבים. על דעת המקום ועל דעת הקהל, בישיבה של מעלה ובישיבה של מטה - אנו מטילים על מי שלא מזכירים את שמו נידוי ושמתא. אין לו לא עולם הזה ולא עולם הבא, לא חיי שעה ולא חיי עולם, ומעל כולם - אין לו אף חבר בעולם.

בעל אמונה
בטוח חילוני. רואים לפי הצורה שהוא שם את הכיפה השחורה, כמו עבריין. הוא רק מתחזה לדתי. הרי הדתיים כולם משתינים במקווה מהברית הישנה, אבל הוא משתין מהמקפצה - מהברית החדשה.

בעל מכה
הוא גם ניסה להטריד את אשתי. בואו נדווח כולנו כאחד על בעל החלומות הלזה, ונזרוק אותו לבור השחור הריק ממנו יצא, עם כל הנחשים מסוגו. למה אנחנו עוד צריכים להתנצל בגללו? ידינו לא שפכו את הדם הזה. והוא יבוא על עונשו ויעמוד לגורלו לקץ הימין, כנאמר: בלי עתיד, בלי תקווה, בלי חלום.


ואני לוחץ כדי לראות עוד תגובות, איך תוקעים בי עוד ועוד מסמרים שנונים, נכונים, צודקים, כואבים, ולוחץ עוד ועוד, אבל זה לא נפתח. ובסוף אין לי ברירה אלא לצאת ולהיכנס מחדש - רק כדי לגלות מה שממילא כבר הבנתי וידעתי. אני בחוץ - המעגל נסגר. ואף אחד לא יזכור את זה מחר. או יתעניין מה היה "לו" לומר. ורק נשמתי תמשיך לנדוד ללא מנוחה בין שמים וארץ, כשאני תלוי ביניהם בחלום לנצח.

חסום לנצח.
חיי לילה