התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

חוק התאום
מה שאתה לא מבין, או לא יודע, זה שהדרוזים הם שיעים. והסונים והשיעים שונאים אחד את השני הרבה יותר משהם שונאים יהודים
מאת: צבא הדרוזים לישראל
גניבת הברכות - חוברט פלינק  (מקור)
חלמתי שאומרים לי שיש גוי בבית הכנסת. וכולם בוחנים אחד את השני כאילו לפי הקיפול של הטלית על הכיפה ניתן לראות אם אתה נימול. ואני שואל את עצמי איזה מין גוי אידיוט היה מוכן לקום לסליחות, כשאני בעצמי עדיין לא התעוררתי מהחלום, למרות שתכל'ס בבית המקדש כמו עזרת נשים היתה גם עזרת נכרים (עם סורג). והנה אני מזהה שם בעזרת הנשים הריקה את הפוליטיקאי הדרוזי הזה מהטלוויזיה שהאחרים חשבו שהוא סתם פרענק, כי דרוזים נימולים - כדי לקבל פרופיל 97. והוא מתנדנד כמו לולב ומכה על הלב: אני היום מכה על חטא שבגדתי באחיי הערבים, והתחזיתי ליותר יהודי מיהודי.

- אבל למה בבית הכנסת?

- נו, אתה מבין את הבעיה שלי?

ואני מנצל את ההזדמנות שפגשתי אחד כזה: תגיד לי, האמת אף פעם לא הבנתי, מה נכנס לכם לראש להצטרף ליהודים, אפילו הנוצרים פה העדיפו להיות בצד של המוסלמים ולא שלנו.

- מה שאתה לא מבין, או לא יודע, זה שהדרוזים הם שיעים. והסונים והשיעים שונאים אחד את השני הרבה יותר משהם שונאים יהודים. אבל עכשיו אכלנו אותה. היהודים שינו בחוק את ראשי תיבות צה"ל לצבא היהודים לישראל, ולא נוכל לשרת יותר. לכן אנחנו דורשים להוסיף תיקון בחוק, שיתן לנו מעמד ותוקם מיליציה דרוזית לצד צה"ל בשם צבא הדרוזים לישראל - צד"ל. והוא ממשיך להתפלל: "אם כבנים - רחמנו כרחם אב על בנים, ואם כעבדים - עינינו לך תלויות…".

ואני אומר לו: אתה לא צריך להיעלב. היהודים בעצמם הם בכלל לא לאום. זה רעיון מודרני לגמרי.

- אז מה, דת?

- מה פתאום דת, זה רעיון נוצרי. ככה הנצרות הגדירה את עצמה בשביל להשתלב באימפריה הרומאית - הפטנט הפאוליני! - ולכן אותנו כדת אחרת. אלה תפיסות לא יהודיות.

והדרוזי מנצל את ההזדמנות שהוא פגש אחד כזה: כן, החילונים מבולבלים לגמרי. נו אז תגיד לי אתה, אף פעם לא הצלחתי להבין, מה זו היהדות הזו, מה הקטע שלכם עם הדבר הזה שאתם לא מצליחים להשתחרר ממנו 2000 שנה, ועוד חוזרים לכאן כדי לשחזר את הטראומה?

ואני עונה: המילה "יהדות" היא היא הטעות החילונית, ונגזרת מ"נצרות". היהודים תופסים את עצמם כמשפחה, כבני ישראל, או כיוצאי חלציו של אברהם אבינו. נכון שקוראים להם עם ישראל, אבל אנחנו כל כך התרגלנו למילה ישראל ששכחנו שזה שם פרטי, זה כמו עם ג'ון, ושהיהודים הם פשוט בני יהודה. לכן אנחנו מעליבים ורבים כל הזמן אחד עם השני, דווקא בגלל שאנחנו אחים, ואחים כל הזמן רבים, בניגוד לעמים נורמליים. וכמו בכל מריבה משפחתית יש תפקידים קבועים. האח השמאלי אוהב להלשין להורים המדומיינים שאם האח הימני ימשיך ככה - אז הוא כבר לא יהיה חלק מהמשפחה הזאת! והאח הימני אוהב לצעוק שהנה זו בדיוק ההוכחה שהאח השמאלי הוא בעצמו לא חלק מהמשפחה! וככה הם יושבים לאותו שולחן במקומות קבועים כבר עשרים שנה, תמיד עם אותן בדיחות על הדוד מאמריקה (לכסף אין שכל), ואותן בעיטות מתחת לשולחן ואותם: אמא תגידי לו! כשאמא מזמן באדמה, אבל דווקא ככה מכבדים את זכרה וממשיכים את המסורת המשפחתית.

אז אם מעליבים אתכם, וצועקים שאתם לא מהמשפחה, זו המחמאה הכי גדולה שיהודים יכולים לתת. ואם גם אתם עושים פרצוף ברוגז אבל ממשיכים לשבת לשולחן בריטואל קבוע - זה הסימן הכי טוב שגם אתם נהייתם כמונו, המשפחה הפולניה הכי טובה מארם נהריים, זו שהביאה לנו את גירוש ישמעאל, גניבת הברכות, מכירת יוסף, ואחות שגונבת לאחותה את בעלה בליל הכלולות, ואח"כ מביאות 12 ילדים רק כדי להוציא אחת לשנייה את העין, יחד שבטי ישראל.
חיי לילה