התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

איבר המין של העולם
בלי הפיצול המערבי ההרסני בין גוף לנפש - איחוד יהודי-סיני נגד המערב!
מאת: יחסים בין לאומיים
יחסים בין עולמיים: יהדות אירופה כבר מזדווגת עם העולם הבא  (מקור)
חלמתי שנשיא סין בא אליי בחלום ואומר לי שהוא יגלה לי סוד, אם אני אגלה לו סוד. כי הנה הוא מגלה לי, בגילוי לב מלא שיכול להיות רק בינינו, את הסוד הגדול בעולם. כי האמת היא שהקיסר עדיין חי - וסין היא קיסרות סודית. ואליבא דאמת, לפי חכמי הקיסר שטועים רק פעם באלף שנה, לפי הדו"חות הכי סודיים במפלגה - לסין אין סיכוי נגד אמריקה. ולמה, אומרים החכמים - כי אין לנו יהודים. כל הפנימיות והרעיונות באים מאמריקה, שהיא ראש העולם, ואנחנו רק הגוף. וגם אם הגוף גדול ושמן וחזק בהרבה מהראש, עדיין הראש ישלוט על הגוף, כי היהודים הם המוח של אמריקה.

לעומת זאת אצלכם יש מלא יהודים מיותרים שהם בהמות ממש, שאיבדו כל רוח. אני מוכן לתת להם אורוות בתוך הארמון, שיבואו אצלנו, ויהיו המוח של סין. כי לא עוזר לנו כמה שאנו מגדלים את הגוף הבהמי - הוא רק נותן יותר כוח וממשלה לרוח שבתוך המוח. אבל אם אתם היהודים תתנו דווקא לגוף של העולם את הרוח, שהנפש תשכון בכרס, תחשבו איזה מין יצור זה יכול להיות. בלי הפיצול המערבי ההרסני בין גוף לנפש - איחוד יהודי-סיני נגד המערב! ואני מבטיח לכם שלא נעשה לכם כמו התרבות המערבית, שאחרי שהמלכתם את אירופה על העולם, חשבו שהם יכולים בלעדיכם. ותראו מה נשאר.

אז אני אומר לו: אדוני המלאך של סין, איבר קטן יש באדם ששולט גם במוח: היצר. וככה היהודים שולטים בעולם, אנחנו איבר המין של העולם - לא המוח. וליצר הרע כבר יש תפקיד, השטן הקטן כבר עסוק בדאגה לדור הבא, לעולם הבא. ממילא הטובים שבנו כבר לא בעולם הזה, הם כבר יצאו למירוץ. אנחנו כבר מתכוננים לזיווג עם עולם אחר.
חיי לילה