התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

אתר היכרויות שאת לא רוצה להכיר
למה לנשים יש שדיים ולגברים אין? זה ממש לא פייר. אני לא יכולתי להניק? לא היה יכול להיות לי מחשוף, שהייתי מסתירה, ואז גובה טובות הנאה בשביל ההנאה אפילו מטובה קטנה? למה בי אף אחד לא חושק ברחוב, למה אף אחד לא מטריד אותי? הרי אם העולם היה הפוך, גברים היו שמחים להטרדות, ונשים היו פטורות מהן - אז למה העוול? ואני חושב איפה כגבר יתייחסו אליי כאישה. איפה יטרידו אותי? כי אנשים לא מאמינים שגבר שחור יכול להחביא בתוכו בסוד חור עיגולי קטן, ושלאישה יכולות להיות פאות וזקן
מאת: מה עושות העיגולות בלילות
אישה, חצי אישה, קטעי ניבים סתומים - זה די  (מקור)
חלמתי שאני אישה. כלומר החלום שלי זה להיות אישה. כי אלוהים הוא גבר, אז כמו כל גבר יש לו חולשה בלתי מודעת לנשים, כולל נשים צעירות שבכלל לא רלוונטיות אליו, והיו יכולות להיות הנכדה של הנינה שלו. כי ביחס אליו אפילו סבתא נזירה היא פרגית, וכל נגיעה של אלוהים באישה יכולה להיגמר בהאשמה על הטרדה מינית - לכן כל הנביאים ומייסדי הדתות הם גברים. והחילונים רק מחכים לתפוס אותו על זה, כי זה ימוטט את כל שלושת הדתות בדחיפת יד אחת - למקום הלא נכון. ולא משנה כבר מה אלוהים יגיד אז (כפמיניסט רציתי דת שמובילה אישה?) - הגבר שבו יביס את אלוהיותו, והוא יתפס כמו עוד רב נתעב שניצל את מעמדו. ולא יעזור לבורא עולם אפילו שזו תהיה הוכחה שהוא קיים. כי אם אתה מטריד, זה לא משנה בכלל מה עשית, אפילו אם בראת את העולם. ומכיוון שזה תחת יחסי מרות - אז זה בהגדרה אונס - לא משנה אם הן הביעו הסכמה נלהבת לקרבת האל.

לכן הוא מסתתר היטב מאחורי הטבע, אבל לכל מי שרואה את העולם ברור לגמרי מה ההעדפה המינית של האל, גם אם תוכחש מיליון פעם. כי נשיות זה דבר מדהים, מושך ובעל יוקרה כללית, ומה לעשות המטאפיזיקה עובדת לפני נקודת המבט האלוהית. ואילו גבריות - זה דבר מגונה להחריד. וזה אפילו בניגוד לאבולוציה ולטבע, ששם הזכר הוא הטווס והוא היפה והמושך. אז ברור שיש פה אצלנו התערבות לא הוגנת של יד אלוהים, שנובעת מנטייה מינית, דהיינו הטרדה מינית של ממש. וזה נכון לא רק בחומר - אלא גם ברוח: המטאפיזיקה של העולם היא הטרדה מינית.

הנה תראו את הפרוטקציות, ממש שוחד תחת יחסי מרות: מילא כל היתרונות שיש לנשים במין, אבל אלוהים פטר אותן מכל הדברים המעצבנים בדת שלו. קודם כל פטור ממצוות עשה שהזמן גרמא, שזה המצוות שאני הכי שונא, כמו לקום בבוקר לתפילה באמצע החלום. ופטור מברית מילה, הרי אם היו עושים לנשים ברית מילה הצעקות היו עולות השמיימה והיהדות היתה הופכת לדת נכחדת. ומעל לכל: פטור שערורייתי מלימוד הגמרא - העינוי מספר אחת שלו. איפה הצדק? נשים יכולות לעשות מה שהן רוצות, אפילו להיות סופרות, ואילו אנחנו כלואים בד' אמות של הלכה, ומקסימום נהיה סופרי סתם. ולמה לנשים יש שדיים ולגברים אין? זה ממש לא פייר ולא הוגן. אני לא יכולתי להניק? לא היה יכול להיות לי מחשוף, שהייתי מסתירה, ואז גובה טובות הנאה בשביל ההנאה אפילו מטובה קטנה? למה בי אף אחד לא חושק ברחוב, למה אף אחד לא מטריד אותי? הרי אם העולם היה הפוך, גברים היו שמחים להטרדות, ונשים היו פטורות מהן - אז למה העוול?

ואני חושב איפה כגבר יתייחסו אליי כאישה. איפה יטרידו אותי? כי אנשים לא מאמינים שגבר שחור יכול להחביא בתוכו בסוד חור עיגולי קטן, ושלאישה יכולות להיות פאות וזקן. ואני מבין שיש רק מקום אחד שבו אני יכול להיות גאה בעצמי כגבר - ונחשק ומוטרד - וזה באתר הכרויות להומואים. ואני קורא לעצמי "גבר החלומות" וכותב: "אישה חרדית בגוף של גבר חרדי מחפשת שידוך - עם גבר חילוני בגוף של אישה חילונית. בואי נחיה את החלום במיטה וכלפי חוץ נהיה זוג דתי נורמטיבי". אבל האתר מאכזב אותי קשות. כולם רק חותרים לתכלס ואף אחד לא משקיע בהטרדה איכותית, או בכלל מתייחס למה שכתבתי - אלא רק לתמונות (סלפי מהמקווה ללא פנים - מצית את הדמיון החילוני). אף אחד לא מחזר אחרי במילים, כמו אישה אמיתית, ואני מרגישה כמו זונה ולא כמו ליידי. ובכלל יש שם שני שליש פסיביים ורק שליש אקטיביים. כלומר הרבה יותר גברים רוצים להיות נשים מלהיות גברים (כי היתרונות ברורים, אף אחד לא אוהב מצוות עשה שהזמן גרמא). אז זה כמו לחיות בעולם שבו על כל גבר יש שתי נשים. כאישה - זה לא מתאים לי.

אז אני עוברת לאתר הכרויות לסטרייטים. וזה כבר שיפור ניכר. אני פותחת פרופיל, ומיד מקבלת מלא לייקים. ובאופן משונה זה מחמיא לי מאוד. אפילו שהתמונה לא אמיתית אלא ציור שציירתי איך הייתי רוצה להיראות, והכל אמנם לא אני, אלא האישה שהייתי רוצה להיות, כלומר - יותר אני מהאני האמיתי שלי. ואני כותב בפרופיל: "דוקטורנטית חסודה אבל לא מתחסדת". או: "נוירופסיכולוגית שלא מאמינה במוח האנושי - וגם לא בנפש האנושית - אבל כן בגוף". או "חתולה שאוהבת לנבוח ולא נוגעת בעכברים - אז מה הופך אותי לחתולה?". ככה אני כל פעם מחליפה את התיאור וכל פעם נכנס לאתר כדי לראות כמה גברים פנו אליי והטרידו אותי. ואם לא פונים מספיק אני נפגע ונעלב עד עמקי נשמתי ונשיותי, ומשנה את הפרופיל. ואם מתחילים אתי יותר אז אני שמח אבל תמיד רוצה עוד ועוד ולא מספיק לי, כמו נימפומנית.

והגברים משתגעים - חלקם כותבים הודעות פתטיות וחלקם משקיעים וחלקם חושפים בפניי סטיות שלא חשפו בפני אמא שלהם, או נשואים שנותנים רק בי אמון למרות שאין בהם אמון, ובתולים שמבקשים רק לבוא לעבוד אצלי 24/7 כעבדים, ויש איצטדיונים של גברים שרק רוצים לומר לי היי או הי או היי:), או להזמין אותי לשלישיות כי אני מוצאת חן גם בעיני נשותיהם (!). כולם כולם פונים, ממרצים ידועים לפילוסופיה (השמות שמורים במערכת החלום) ועד עכברושים עם סמארטפון (השמות שמורים במערכת הביוב). ואני לא מפסיק לרדוף אחרי הלייקים באובססיביות ומוחמא מההטרדות אפילו שזו בכלל לא אני, אלא האישה בחלום שלהם - שנפגשת עם האישה בחלום שלי, במפגש חלומי. ויש תיבה באתר ששואלים מהם ששת הדברים שאת לא יכולה בלעדיהם. ואני מחליטה לשבור את האתר וכותבת: "חמשת חומשי תורה. וסקס". ואני נרדמת על המחשב, ובבוקר אני מתעורר והפרופיל שלי קרס מרוב פניות, נגמר המקום בתיבה ואי אפשר לענות, ונמאס לי. הגברים האלה כאלה שטחיים. אף אחד לא שאל אותי על חמשת חומשי תורה.

אבל דווקא מההצעות לשלישיות, ומהמחמאות הנאות מנשים נשואות לבעלים עם פנטזיות, צומח לי סופסוף משהו אמיתי. כי משהו סופסוף מתעורר בי, איזו זהות מינית שהדחקתי שנים על גבי שנים, נשים על גבי נשים, כי החברה לא היתה מוכנה לקבל אותה, ולא דמיינתי שהיא בכלל יכולה להיות. למרות שהיא מה שבאמת הרגשתי בתוככי נשמתי (רק עכשיו אני מבין) - זה היה החלום הלא מודע שמתחת לחלום. כי אני מבינה שכאישה - אני בכלל לא בקטע של גברים. אני לסבית! לסבית בגוף של גבר. אף פעם לא קראתי על זה ולא ידעתי שזה בכלל יכול להיות, אפילו באינטרנט זה לא קיים. וגם נראה לי שיהיה קשה מאוד לשכנע את העולם שאני לא פשוט עוד סטרייט. ועוד סטרייט דוס מהסוג הנאלח שרוצה דווקא לסביות. ודווקא עולם הלהט"ב ינדה אותי, זה ברור לי, לסביות יתעבו אותי, למרות שאני אחת מהן. איזו בושה להיות מי שאני, גם אם הייתי חילוני! ועל אחת כמה וכמה שכגבר שחור יהיה לי מאוד קשה למצוא אישה שמעוניינת בי כאישה. אבל רק בזכות זה שהגענו לעידן משיחי - הקב"ה, ברחמיו הגדולים על בעלי הנטיות (ובפרט חיבתו ללסביות), מאפשר אפילו את זה.

כי זוהי התקופה הראשונה בתולדות האנושות שבה אתה כגבר יכול להתחזות ללסבית, באתר הכרויות ללסביות, ולדבר עם אישה אחרת שמעוניינת בך כאישה. או לפחות באישה שבתוכך. אתה יכול לכתוב בפרופיל שאתה אישה עם עולם פנימי גברי עשיר, ולשלוח לה - כאישה שכותבת כגבר - את מה שאתה באמת כותב - והיא תתלהב. כלומר אתה יכול להיות עצמך - כמו שלא הייתי עשרות שנים. וזה הרבה יותר כיף מאתר הכרויות עם גברים (פויה של עם! שותף מלא לדעתו של אלוהים). אפשר באמת לנהל שיחות, ולהתכתב חודשים בלי שנפגשים, מה שגברים לא היו מוכנים בחיים, ולהתאהב בלסביות ושהן יתאהבו באני האמיתי שלך. לנהל מערכות יחסים וירטואליות מושלמות שלמות, בלי שהבשר יקלקל את האהבה הטהורה בין הנשמות. ויש שם אפילו אופציה שנקראת "ידידות מופלאה" למטרת הקשר - כך שלא צריך לשקר. הדבר הטוב ביותר זה שלא צריך יותר לשקר. לא לעצמי ולא לאחרים. תמו חיים שלמים של שקרים והונאה עצמית. אני לסבית.
חיי לילה