התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

ארבעת המינים
ההיסטוריונים לא מבינים את הנאציזם. אלה לא היו חוקי גזע - אלא חוקי סקס. המיניות השונה היא היא סוד ההישרדות של העם היהודי, זו שמנעה היטמעות בנישואי תערובת אלפיים שנה. יש כאן שתי תרבויות סקס שיצרו טיפוסי גבריות ונשיות מקבילים
מאת: נעל שחורה רעה
האובססיה עם הפטמה של האתרוג  (מקור)
חלמתי שאני סופסוף ישן בסוכה, ללא הנחירות של אשתי, ויכול לצ'וטט עם הידידה החילונית לפני השינה. אמנם יש לה כבר חבר אחר, והיא בכלל היתה זו שלא רצתה, אבל היא כל הזמן כותבת לי שזה משגע אותה למה הוא - הקודם שלה - איתה - החדשה שלו. מבוגרת ממנו בחמש עשרה שנה. בבקשה, אתה יכול להסביר לי מה הוא עושה איתה?

- כי היא מלכה.

- יש לו אלף בחורות שהיו מתות להיות איתו. אני רואה אותן מתחנפות אליו בפייסבוק, ובהתחשב בזה שכולן יודעות מה יש לו שם, זה ממש מביך. והיא שמנה מכוערת והוא אפילו לא מתבייש בה. מעלה תמונות איתה מחזיקה אותו עם הלק הדוחה בציפורניים.

- למלכה זה לא בהכרח רע שהיא מכוערת, לגמרי להפך. זה דברים שלא תביני כאישה. רק גברים יכולים להבין את זה. הרי זה עובד על שליטה. מה יותר משפיל, נעל שחורה רעה של פרגית צעירה או של אמא כעורה?

- אבל הוא כל הזמן כותב לי שהוא סובל, כשהיא נמצאת עם המשנים שלה, למרות שהוא העיקרי. הוא לגמרי ונילי. והיא עורכת דין מסוג ג': גרושה עם שלושה.

- נו, זה מעולה עורכת דין גרועה. את לא מסוגלת להבין את זה? את גם לא יודעת מה החוזה ביניהם. ומה זה עושה לו לראות אותה עם המשנים. נשים לא מסוגלות להבין. ילדות אולי מאוהבות באבא שלהן אבל לא יונקות ממנו, לכן זה פחות אינפנטילי. אתן לא מסוגלות להבין מה זה שדיים. גם של שמנה. לפעמים הדברים הכי גלויים הם גם הכי מביכים. כמו שתי הבליטות האלה מקדימה. שאפילו חרדיות לא מסוגלות להסתיר. ואז אתה רואה תלמיד חכם עצום וצנום ולידו אישה ענקית, שופעת בצורה לא אנושית, כל אחד בגודל של הראש שלי, ואתה מייד מבין. המיניות של הגבר היהודי שונה לחלוטין מזו של הגוי. אצלנו הנשים שולטות. קראת פעם את סיפורי האבות ותהית איזו מיניות היתה שם?

- פטריארכלית?

- נו באמת, אל תאמיני לשטיפת המוח. תקראי בעיניים פקוחות. שרה, רבקה, רחל ולאה סובבו אותם כמו מריונטות. את רואה את זה במיתוס הבסיסי על האישה שהתלהבה מהנחש וסובבה את אדם על האצבע הקטנה. את יודעת כמה זוגות חרדים מנהלים יחסי שליטה בלי שהם מעולם שמעו על בדס"ם? ואם הבלבוסטה היא המפרנסת העיקרית - אז בכלל. הדברים הכי גלויים הם הכי נסתרים, ולהפך. ראית פעם בית כנסת מלא גברים שמנענעים את הלולב שלהם בהתלהבות, עם שני גושי העלים שמדלדלים משני הצדדים? מביך כמה שזה גלוי, עד שאף אחד לא רואה את זה. אבל אם פעם אחת חשבת על זה לא תוכל לשכוח את זה לעולם. והאובססיה עם הפטמה של האתרוג. מה, את לא רואה מה באמת מתרחש שם?

תעברי אחד אחד ותראי שבכל התנ"ך יש דפוס קבוע ביחסי המינים: האישה מסובבת את הגבר על האצבע ולמרות שאצלו הסמכות הפורמלית - היא זו ששולטת ומובילה. זו המיניות היהודית - מאסתר, רות, רחב, בת שבע, דלילה, ציפורה, איזבל, תמר, חנה וכו' - ועד וודי אלן וחנוך לוין. זו לא סטייה, זה הנורמה. וזו בדיוק הסיבה לאנטישמיות לאורך ההיסטוריה. לכן ההיסטוריונים לא מבינים את הנאציזם. אלה לא היו חוקי גזע - אלא חוקי סקס. מה שגרם לשואה זה שהשיקסעס העדיפו בפועל גברים יהודים ולהפך, וזה איים על המיניות של הגרמנים. כל עוד היהודים סתם גילמו מיניות שונה מזו של הגויים רק רדפו וביזו והשפילו אותם, כמו שעושים להומואים. כל תורת הגזע זה רק נגזרת משנית של הסקס. האידיאולוגיה הנאצית כולה היא רק האדרה של מיניות גרמנית מוקצנת ומיליטריסטית וביזוי מיניות יהודית. וגם מצד היהודים ההיתבדלות מהגויים נבעה מהחרדה שהם יקחו את הבנות.

המיניות השונה היא היא סוד ההישרדות של העם היהודי, זו שמנעה היטמעות בנישואי תערובת אלפיים שנה. יש כאן שתי תרבויות סקס שיצרו טיפוסי גבריות ונשיות מקבילים. החילונים חושבים שהמיניות היא המשיכה החיצונית, ולכן ארבעת המינים שלהם (מתמטית זה תמיד 2x2) הם: סטרייט, סטרייטית, הומו ולסבית. אבל כשמבינים שהמיניות היא משיכה פנימית אז ארבעת המינים הם ארבעת הטיפוסים האידיאליים של נשיות וגבריות: גוי - גבריות חזקה וגסה, גויה - נשיות חלשה ועדינה, יהודי - גבר חלש, ויהודיה - אישה חזקה. הגוי הוא הלולב הפאלי, והגויה היא האתרוג השברירי שצריך לעטוף. ואילו היהודיה היא ההדסה הגאה, הדסה בתורה היא אסתר המלכה, והגבר היהודי הוא הערבה העלובה, שעוד חובטים בה בהושענא רבה על מנת לשבור את הגבורות - הגבריות. לכן זה שהאקס שלך, המטכליסט, נמשך דווקא לאישה חזקה, שולטת, מלכה - זה הניצוץ שתמיד נשאר בלב כל יהודי. מהחזון איש ועד ראש הממשלה.
חיי לילה