התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

אלוהים תומך ביבי
פולחן מגעיל של סבל - כל הישו המיוסר הזה, הו רחמנות עליך, יא בן של זונה, שחושב שהוא בן אלוהים. ועכשיו אני כבר לא יודע מה קורה לי, כי אני מוצא את עצמי מסנגר על ישו: אבל הוא היה יהודי טוב, לא? קראת את פלוסר? ואלוהים נוחר משהו בין בוז לעשן: אני תיעבתי את ישו, הנודניק המוסרני הזה, מההתחלה
מאת: סקופ חלומי
ראיון עם הכוח העליון ששומר על נתניהו מאוחדת  (מקור)
חלמתי שאלוהים מתעצבן על החילונים. מי בכלל ביקש מכם להיות חילונים? ומיום ליום השמים נראים כמבשרים רע לחילונים המסכנים. ואני מנסה להתפלל ולסנגר עליהם: אבל אתה המצאת את הכפירה? את תנועת החילון. אז זה אשמתך שהם חילונים, לא? ואלוהים עוד יותר מתעצבן, ובא אליי בחלום: את החילוניות - המצאתי בכלל בשביל הנצרות! הנצרות היא הדת הכי מטופשת, שפלה ושנואה עליי בכל כדור הארץ. אם יש דתיים שגם אני מתעב - זה נוצרים. ולהפתעתי אני מוצא את עצמי מנסה לסנגר עכשיו על הנוצרים: הם לא יכולים להיות יותר גרועים מעובדי אלילים, לא? בכל זאת מונותאיזם. סוג של. ואלוהים מתחמם מהר: אלה הצבועים - הכי גרועים. כבר הרמב"ם פסק שהנוצרים עובדי עבודה זרה בניגוד למוסלמים. היהדות והאיסלאם הן דתות מונותאיסטיות - הנצרות היא פוליתאיזם שמתחפש למונותיאיזם. ראית פעם במסגד או בבית כנסת פסל או ציור? אתה יודע שהנצרות יצרה יותר פסלים וציורים מכול הדתות הפגאניות ביחד? ואני אומר: יש שיגידו שזה לשבחה, שזה אמנות. ואפו של אלוהים מעלה חרון: אמנות? כמה פעמים אמרתי שאני לא רוצה דמות. עיגול שחור - זה מה שאני רוצה. כמו מאחורי הסיסמא במחשב. פולחן מגעיל של סבל, כל הישו המיוסר הזה, הו רחמנות עליך, יא בן של זונה. שחושב שהוא בן אלוהים.

ועכשיו אני כבר לא יודע מה קורה לי, כי אני מוצא את עצמי מסנגר על ישו: אבל הוא היה יהודי טוב, לא? קראת את פלוסר? ואלוהים נוחר משהו בין בוז לעשן: אני תיעבתי את ישו, הנודניק המוסרני הזה, מההתחלה. ואלוהים מחקה אותו בקול צווחני מאנפף (באמת מעצבן. מדהים שזה היה הקול שלו): "תן לו גם את הלחי השנייה". יש עוד מנהיג דת אחרת שהענשתי במיתה הכי איומה ומשונה, או אפילו הרגתי? משה, אברהם, מוחמד, זרתוסטרא, בודהה, לאו דזה, ג'יינה, וכו' - כולם הגיעו לשיבה טובה. אבל את האידיוט הזה לא יכולתי לסבול, תוך שנה מאז שהוא התחיל להטיף כבר צלבתי אותו. והנוצרים העקומים האלה, כנקמה, העלו אותי עצמי על הצלב! יש עוד דת שהתעללה בי ככה, כמו הסדיסטים הנקרופילים האלה? והיה עוד מישהו שהיה אלים ליהודים כמו הנוצרים? המוסלמים צדיקים לעומתם. ומי אשם בכל הגועל נפש של מסעי הצלב ומלחמות הדת? הנוצרים התחילו נגד המוסלמים. הנוצרים הכי רעים, מושחתים, הומואים, פדופילים, הכנסייה כולה היא אירגון פשע מיני, מאפיה של סטיות. אתה יודע איזה אפיפיורים נוראיים היו, רוצחים, אנסים, גנבים, איזה חילול השם הם עשו? אין דת אחרת שמתקרבת לזה אפילו. לכן הייתי חייב להביא את החילון. לא עשיתי את זה לאף דת אחרת, כי ידעתי כמה זה מסוכן. ועכשיו פתאום גם המוסלמים והיהודים הופכים להיות לי חילונים. לא מרתיח?

ואני שואל: אז למה הנוצרים בכלל הצליחו כל כך? זה מה שגרם לאחרים לכבד אותם. ואלוהים אומר: הם לא הצליחו! עד שלא התחלתי את שורשי החילון, הנוצרים נשארו פרימיטיביים ובאופן חריג ביותר בהיסטוריה אפילו חזרו אחורה (ימי הביניים) ולא יצאו מאירופה. אבל מאז שהם יצאו, מי שעוד הספיק לגרום לפשע נגד האנושות של הקולוניאליזם היתה הנצרות, זו היתה הרוח שמאחורי מפעל הרשע והמוות. ומי המשיך לטפטף רעל לדם האירופי עד שגרם לשואה, מה לדעתך מקור האנטישמיות? הנצרות. דת פרוורטית לגמרי, מלאה דחפים פגאניים אפלים, שותים שם את הדם שלי ואוכלים את הבשר שלי כל יום ראשון, וכשמריה הולידה את הממזר הזה וזנתה תחת בעלה - המציאו שהיא בתולה. חבל שהחלטתי להעניש את רומא על החורבן עם הדת הכי מחורבנת בעולם - כי אמנם רומא נענשה ונהרסה, אבל נתקעתי עם הנצרות כבר אלפיים שנה. לכן המצאתי את החילוניות והמהפכה המינית כדי להרוס אותה סופית, ואכן נעשית עבודה טובה והכנסיות ריקות מתמיד, אבל אני מאוד מקווה שתוך מאה-מאתיים שנה אירופה תהפוך למוסלמית. וששאריות הנוצרים יהפכו לבודהיסטים. או כל דת אחרת שמכבדת את עצמה. אני אפילו שוקל דת טכנולוגית חדשה.

ואני שואל: וזה לא קצת מסוכן שהיהודים עכשיו רבים עם המוסלמים? ואלוהים מסביר: כן, אבל חייבים להילחם גם בחילונים שבתוך היהודים. לכן שלחתי את ביבי כעונש לחילונים, שיוציא להם את החשק לחיים, ויהפוך את האתאיסטים לשבט נכחד, ודווקא כי הוא חילוני אתיאיסט נכחד הם לא יבינו את המימד הזה, ולא יפתחו לי התנגדות, כי ביבי הוא כזה חילוני ניהיליסט שבא למות. אתה לא שם לב איך אני עוזר לו, ואיך הוא בתמורה מוציא להם את הנשמה? אני הולך לעשות פה שלטון חילוני כל כך נורא, שאם המסורת תשתלט על העם היהודי בחזרה - הם כבר יקבלו אותה בהקלה. ובאמת יהיה הרבה יותר טוב - גם עם המוסלמים, אגב.

ונפלט לי: אתה ה' אל אלוהי הרוחות לכל בשר, אשר השמים ושמי השמים לא יכלכלוך, תומך ביבי? ואלוהים לוחש: בינינו, יש שתי קבוצות שאני הכי מתעב מבין היהודים, כי הן תמיד עושות רעש ומעוררות אנטישמיות, במיוחד בין שתיים לארבע, ושתיהן כמובן הכי קרובות לנצרות - השמאל הקיצוני והימין הקיצוני. לכן אני מייאש ומתיש את שני הצדדים הללו, אחד באמצעות השני, בחסכנות ובאלגנטיות אלוהית: העונש של הימין הוא לשמוע את השמאל, והעונש של השמאל הוא לשמוע את הימין, ואפילו אלוהים (כלומר אני!) לא יודע מה יותר גרוע. ובינתיים אני נהנה לראות אותם סובלים, כמו את כל האידיאליסטים שנהנים לסבול, כמו שנהניתי לראות את ישו על הצלב. זו פשוט תחרות צמודה מי יותר מוסרני ומעצבן, כי מאז הקלף המשוגע ששיחק למשוגע הזה לפני אלפיים שנה, יהודים מאוד אוהבים לחשוב שהם ישו, וכל אחד חושב שתצא ממנו דת עולמית שלמה. וכל עוד השמאלנים מצליחים להיות יותר נוצרים צבועים אפילו מהימנים, למרות שהימנים נותנים פייט רציני בתחום הבתולין והשילוש הקדוש (א"י-עמ"י-ורוח צה"ל), אז בוא ואגלה לך בסוד מה קורה מאחורי הפרגוד. אלוהים מצביע ביבי.
חיי לילה