התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

חתול אחד גדול - מול כל השמאל
ברגע שהחילונים יבינו שהם מיעוט ואינם בשלטון, הם ימקדו את כוחותיהם ביצירה תרבותית, כמו היהודים. עכשיו זה הזמן לעשות את תור הזהב של התרבות החילונית. תלמדו מאתנו. אתם צריכים להבין שמבחינתכם הדתיים הם הגויים, ואתם היהודים שנמצאים במצור - ולהסתגר בבית המדרש. זו תהיה הגאולה שלכם, בדיוק כמו שזו ההתאבדות הרוחנית של התרבות הדתית
מאת: קומיסר קומי
חמלה נוצרית שמאלנית - ואיזה מסכנים השמאלנים שאוכלים עכשיו ת'לב  (מקור)
חלמתי שהשמאלנים שוב הפסידו, זה כבר בכלל לא משנה במה. ואני פוגש שמאלני בוכה בפינה של המדינה: כל עם ישראל שונא אותנו. פעם היינו הדבר הבא ועכשיו העולם התקדם ואנחנו נשארנו משהו משנות התשעים, במקרה הטוב.

ואני מעודד את השמאלני: אתם צריכים לשמוח שאיבדתם את המדינה. אתה מכיר את הפסוק "ולבי חלל בקרבי"? זה עליכם החילונים.

והשמאלני מגלגל עיניים: מה אתה רוצה?

ואני משנה את השפה, כדי שהוא יבין: ברגע שהחילונים יבינו שהם מיעוט, ואינם בשלטון, הם ימקדו את כוחותיהם ביצירה תרבותית, כמו היהודים. עכשיו זה הזמן לעשות את תור הזהב של התרבות החילונית. תלמדו מאתנו, שאף פעם לא נהיה בשלטון, ובמקום לבזבז את הכוחות במאבק חומרי אבוד - תפנו הכול ליצירה הרוחנית. והתרבות התל-אביבית, הסמולנית, המושמצת, יכולה להרים יצירה אדירה, שתיזכר מאות שנים אחר כך. לא חבל להיתקע על ביבי או טיבי? זה כבר לא בידיים שלכם, אז קחו את עצמכם בידיים.

והשמאלני אומר בכאב ובועט באבן מסכנה: אבל מה זה שווה תרבות בלי מדינה, רוח ללא גוף, זו סתם תרבות מתה!

ואני מתלהב ונואם לו: להפך, תרבות מתה היא יותר גבוהה מתרבות חיה! זה בדיוק הכוח של היהדות. אתם צריכים להבין שמבחינתכם הדתיים הם הגויים, ואתם היהודים שנמצאים במצור - ולהסתגר בבית המדרש. ואז הכל יהיה להפך: בזכות זה שהגוף החילוני ימות - המדינה החילונית תמות - זו תהיה הגאולה שלכם, בדיוק כמו שזו ההתאבדות הרוחנית של התרבות הדתית. הדתיים ילכו להיהרג במלחמות דת, והחילונים ימותו באוהלה של תורה. החילונים יוכלו עכשיו להפוך להיות אנשים של לימוד תורה לשמה, גם אם התורה שלכם זה ספרות, או מדעי הרוח, או מתמטיקה, או אמנות. אם פעם המשיח היה דתי והחילונים היו חמורים, עכשיו המשיח יהיה חילוני והחמורים יהיו דתיים. החילונים יהיו המיעוט הנדיר, האליטיסטי, והמדינה החומרית ימח שמה תהיה דתית. ובחברת הלומדים החילונית תוכלו לפנות לכיוונים אחרים לגמרי, של אנשים שאינם אחראים ואינם מזדהים עם המדינה הרשעה, למשל התקדמות יותר מדעית - ופחות טכנולוגית, או התקדמות יותר אינטלקטואלית - ופחות כלכלית. חשבתם לנסות פעם עוני אידיאולוגי? לוותר על כל העניין של הכסף בחיים תמורת אינטימיות עם היצירות הקנוניות - טוב לי תורת פיך מאלפי זהב וכסף?

והשמאלני קופץ כנשוך נחש: אבל מה עם הכיבוש! איך אפשר להתרכז בתורה כשאין מוסר? כשמהצד השני של הגדר יש אנשים שאין להם פריבילגיות לעסוק בתורה - או באיזו תרבות שלא תהיה שם - האם אני יכול לשבת פה בכולל האשכנזי שלי עם העוני הפריביליגי שלי ו...

ואני מאבד סבלנות: המוסרנות - זו הטעות הגדולה של החילוניות. זה כל מה שאני מנסה להעביר לכם בשנה האחרונה - חולם וחולם, ואתם לא מתעוררים. יש לנו פה מיעוט עם תודעת רוב ורוב עם תודעת מיעוט. אתם צריכים להבין שאתם היום יוצאים לגלות, ולכן צריך להיות "יבנה וחכמיה" של חורבן הציונות. שזה הפרויקט של בניית החילוניות מחדש לא סביב המדינה אלא סביב התרבות.

והשמאלני נזעק: אבל הפלסטינאים! והנשים! והאריתראים! והחלשים! והמזרחים! והקורבנות! והמקופחים! והמוסללים! והחתולים!

ואני משסע אותו: די כבר, אדיוט. שכחת את הפרות החד הוריות שלקחו להן את העגלים וגרות בפזורה הבדואית ונשואות לפרים מכים שרצחו אותן על רקע כבוד הרפת בגלל נטיות לסביות. אם לא תשתחררו מהחשיבה הנוצרית - אתם מוזמנים להפסיד גם בבחירות הבאות. יהודים לא עוסקים בחמלה מזוייפת. אין דבר פחות תרבותי ממוסר.

והוא: אבל !

ואני: כן, אני יודע. יש גם את הפרות שאוכלות רק עשב כי הן טבעוניות, אבל מצד שני לא מפליצות כדי לא לתרום להתחממות הגלובאלית. אנחנו מבינים שזה עושה לך נעימי בנפש השמאלנית היפה שלך, וגם עוזר להשיג בנות, אבל אם לא תעברו לאסתטיקה אחרת ומעודכנת, פחות קונפורמיסטית ובהכרח יותר אכזרית - לא תהיה לכם שארית. בסופו של דבר, זה הכל שאלה של עליונות תרבותית. מי שלא מבין (יודע!) שהתרבות היהודית גבוהה בהרבה מזו הפלסטינאית או האריתראית או האמריקאית או כל הרעיונות הנוצריים דה-לה שמאטע (כמו הפוליטיקלי-קורקט) שאתם מעתיקים מהם - אין לו סיכוי. לבני אדם אין ערך. אפס. שואה. לא מעניינים. רק לתרבות יש ערך. לכן המוסר, שנותן ערך לאנושי, ובימינו אפילו לחי, לצומח ולדומם, לכל התחום הנחות - הוא האויב של התרבות. לבני אדם (גם פלסטינים הם בני אדם!) יש ערך רק בהתאם לתרומתם לתרבות. לכן גם לא נורא אם תחליף אתכם הבינה המלאכותית. מה שכן נורא - זה אם הבינה המלאכותית לא תהיה תרבותית, אלא רק פונקציונלית. החילוני הוא שלב ביניים בין הדתי לבינה המלאכותית, ואסור לכם להיות החוליה החלשה. אתם הסקתם את המסקנות הלא-נכונות מהשואה. הבעיה הגדולה לא היתה שהיטלר היה רשע חסר לב נוצרי והרג המון בני אדם. כזה היו גם סטאלין ומאו והרבה מנוולים. הבעיה היתה שהיטלר הרג את היהודים, דהיינו את האליטה התרבותית של אירופה, שהיתה בעצמה האליטה של האנושות, ומאז אירופה לא התאוששה, וקיבלנו את אמריקה צעירה וטיפשה. הבעיה היתה הפגיעה בתרבות - לא בבני אדם. מלחמת העולם השנייה היתה מלחמת תרבות - זו הסיבה שהיטלר שנא יהודים. ועד שלא תכירו באמת - שתרבות זה דווקא לא דבר יחסי כלל, ויש יצירות גדולות (ונחותות) אובייקטיבית, ושליהודים יש יכולות-על בתחום הזה - אתם תהיו אחת האוכלוסיות היהודיות הכי כושלות וחסרות ערך בהיסטוריה. בחירה שלכם.
חיי לילה