התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

הפתרון המוסרי הסופי
הלכה והתעצמה התנועה שקראה לצאת מהפקולטות למדעי הרוח ולשנות את הביולוגיה עצמה, שהיא היא מקור העוול, בעזרת הנדסה גנטית סוציאלית. הרי שני המינים סובלים כל הזמן, וחמור מכך - מעוולים כל הזמן אחד את השני, באינספור דרכים שחרושת התרבות הבהירה אפילו למצביע הימין האידיוט ביותר
מאת: מטריד סדרתי
עולם ללא חטא. גן התענוגות הארציים - בוש  (מקור)
חלמתי שהטרנד שמשתלט על האינטליגנציה החילונית טוען שהמין עצמו הוא הוא הבעיה. כי אם מאז שחר האנושות לא הצלחנו לפתור את בעיית האפליה בין שחורים ללבנים - שגרמה לחוסר מוסריות, והדביקה תמיד את כולם או בסבל או בעוול - הרי שזו בעיה מובנית. ולכן הפתרון האמיתי היחיד הוא לבטל את המבנה עצמו, עניין שכבר מזמן הפך למוסכמה רחבה. אמנם, הניסיונות לבטל את המבנה התפיסתי-האידאי בכל מיני טענות שהצבע הוא רק בעיני המתבונן, וששחור הוא בעצם לבן ו/או להפך (אם מסתכלים בחושך ו/או אם עוצמים עיניים), לא עמדו במבחן המציאות החברתית, כי בכל זאת קשה להתעלם ממראה עיניים. לכן הלכה והתעצמה התנועה שקראה לצאת מהפקולטות למדעי הרוח ולשנות את הביולוגיה עצמה, שהיא היא מקור העוול, בעזרת הנדסה גנטית סוציאלית. ובמקום אדם שחור ואדם לבן ליצור אדם אחד - אדם אפור.

ולאחר שהתברר שאפילו פילוסופים אנליטיים דגולים שהגיעו לגבורות הטרידו מינית סטודנטיות צעירות, ולא נמצא מוצא מהפלונטר המיני, הובן באופן דומה שמקור העוול הוא עצם המין עצמו - החלוקה לגברים ולנשים - ושאם לא נשנה זאת לעולם לא נצליח לעקור את חוסר המוסריות המיני מהחברה, שחותר מתחת לכל מילה, מחשבה ומעשה אנושי, ומחלל אותם מוסרית מבפנים. לכן התגייסה ההנדסה לעשיית שלום במלחמת המינים, באמצעות יצירת מין מאוחד.

הרי שני המינים סובלים כל הזמן, וחמור מכך - מעוולים כל הזמן אחד את השני, באינספור דרכים שחרושת התרבות הבהירה אפילו למצביע הימין האידיוט ביותר, וכל מערכות היחסים נכשלות בטווח הארוך באמת, כפי שהוכח מדעית, עם התארכות תוחלת החיים. עצם זה שגבר לא יכול ליהנות מינית כמו אישה היא עוול בכל הולדת זכר, ועצם זה שילדה תגדל לחיים של חיפצון היא עוול בהולדת כל נקבה. שדיים גדולים - סבל מסוג אחד. שדיים קטנים - סבל מסוג אחר. ועצם המילה שדיים - עוול. לכן הולדת ילדים היא מעשה לא מוסרי, אלא אם כן מדובר בהולדת צאצא ללא מין, שכולל בתוכו גם את הגבר וגם את האישה, מתוך מרד בביולוגיה האכזרית.

"המרד בביולוגיה" הפך לסיסמת הקרב של הפקולטות ההומניות, ובמהרה חדר גם לפוליטיקה, תחת סיסמא פשוטה יותר: "הלאה האפלייה". הרי התיקון מס' כך וכך לחוקה, או אולי החוקה עצמה בעצם, קובעים שכל בני האדם נולדו שווים, ולכן יש זכות חוקתית לאדם להיוולד לא זכר ולא נקבה. והנה הגיע היום שנוכל לממש את ערך השוויון, שהרי התרבות עליונה על הטבע, שהוא רע וחסר לב ובעיקר - חסר מוסר. אז מדוע לא לקחת את המוסר לידיים?

הנה סופסוף נבטל את העוול הקדמון שנעשה על ידי האל בבריאת האדם, בהוצאת האישה מהצד של אדם, וקריאתה על שם האיש. וכך נוכל להחזיר את האישה לתוך אדם, לתוך הצלע. כי לזאת יקרא אדם - אנדרוגינוס. והפתרון המוסרי הסופי, התוצאה האינטלקטואלית האחרונה של הטבעונות ותנועות הסביבה והפלונטר האינסופי של הניצול, הוא ביטול העוול של הוצאת האדם מהאדמה.
חיי לילה