התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

חתול חזק לעתיד ישראל
יש מאפיה ימנית במדינה העמוקה - בצבא, בבורסה, ברבנות - ששתל שם ביבי הקודם הימני, ואי אפשר להתגבר עליה ולכן אי אפשר לעשות שלום. אבל תסתכלו לחתול שלכם בעיניים, אתם רוצים ראש ממשלה ימני?
מאת: תנועת "רבין חי"
חלש חלש חלש כמו חתול מסכן  (מקור)
חלמתי שקם ביבי שמאלני. והוא מסית נגד ימנים וכבר בושה להיקרא ימני. ואפילו מפלגות הימין כבר קוראות לעצמן שמאל מתון, שמאל שפוי, ומפלגות ימין קיצוני קוראות לעצמן: שמאל-מרכז. ואילו בשמאל עצמו מופיעות מפלגות קיצוניות (כלומר רדיקליות) באמת כמו "שמאל חלש", "עוצמה בינלאומית", או הבריונים של "רבין חי", שלא שכחו לימין על רבין ומרביצים למתנחלים ברחוב ומרססים גרפיטי על בתי כנסת כדי להחטיא את הרבים: "נכתב בשבת. אסור לקרוא!" או "אסור להסתכל. לא צנוע!" ומציירים מתחת אישה ערומה כדי שלא יתאפקו ויסתכלו והשם יכעס עליהם.

וביבי השמאלני ממתג את עצמו כ-"מנהיג חלש", למרות שבפועל הוא מנהיג מאוד חזק, אבל בעם יש כמיהה למנהיגות חלשה. וככה הוא מסביר למה הוא לא מסיר את המחסומים, למרות שכל יום הוא צועק שהוא בעד שטחים תמורת שלום, או להחיות את תוכנית ההתכנסות, או לסיים את הכיבוש, כי יש מאפיה ימנית במדינה העמוקה, בצבא, בבורסה, ברבנות, ששתל שם ביבי הקודם הימני, ואי אפשר להתגבר עליה ולכן אי אפשר לעשות כלום. ואם האירופאים אומרים לו בוא תעשה כבר שלום לפני שהעם ישתנה שוב, הוא לוחש אני מאוד רוצה אבל לא יכול, כי אני חלש חלש חלש כמו חתול מסכן, כי השמאל אוהב חלשים ומסכנים וקורבנות של הנסיבות החיצוניות, ואני חייב לשמור על הבייס, אני בקושי מצליח לצאת מהבית.

ורעייתו הגר היא שמאלנית-על ומכריחה אותו לאכול רק עלים וללכת ברגל למשרד ולמחזר כל נייר וכל החלטה, ואם היא תופסת מישהו שהדפיס על נייר חדש בלי החלטה קודמת או זרק פתק קטן מישיבת ממשלה מחוץ לפח המחזור - היא צורחת כמו חיה שחוטה וזורקת מכל הבא ליד לקומפוסט, כולל מחשבים ניידים, ויש הקלטות של השתוללויות אימה שלה: "הפח שייך לחתולים! לא למסמכים. ח-תו-לים!". והוא אומר הנה אפילו על אשתי אני לא מצליח להשתלט איך אצליח לשלוט במדינה. הכל אשמת הימנים האלה, הבריונים האלו, שמתעללים בי רק בגלל שאני שמאלן אמיתי, רק בגלל שאני האדם שהכי מוביל את מדינת ישראל לשלום. הם רוצים לעשות לי מה שהם עשו לרבין. הם לא יכולים לסבול את מי שמקדם זכויות אדם וחיות וזכויות החלשים בחברה כמוני. על הכל הייתי סולח, חוץ מההתעללות שלהם ברעייתי היקרה הגר באמצעות פגיעה מכוונת באוזון.

אבל הכוחנות הימנית האיומה והאימתנית לא תרתיע אותי מלהתייצב תמיד בצד של החלש והקורבן, בצד שלכם שמאלנים יקרים. אפילו תחבורה בשבת אני לא מצליח מולם, כי הימנים שולטים בדת ובזמני כניסת השבת ומי לדעתכם אלה שנוסעים כמו מטורפים בכבישים ועוקפים שמאלנים טובים כמוכם מימין? הימנים המסוכנים, ואפילו השוטרים ימנים בסתר לבם ולכן לא עוצרים אותם, ותראו לאן מגיע הקנוניה - נהגי המוניות ימניים כולם, ומסיתים את נהגי האוטובוס נגדי, למרות שפעלתי, הוריתי לפעול, ואמשיך להורות לפעול למען השלום.

אבל בזכותי, העיקר שבזכותי, הימניים לא בשלטון. אני המעצור הגדול מפני עליית הימין ומפעלי ההתנחלות המזהמים את האדמה ומלחמה עם מצרים וערב הסעודית והצונאמי הפונדמנטליסטי והמונסון החרדי והאל-ניניו החסידי. אם הימנים היו עולים לשלטון מיד הייתה פורצת מלחמה ובתי הקברות היו מתמלאים בשמאלנים שוחרי טוב כמוכם, והחתולים שלכם היו נשארים לבד וגוועים ברעב. תסתכלו לחתול שלכם בעיניים, אתם רוצים ראש ממשלה ימני?

וכל כמה זמן ביבי השמאלן נוסע לאמריקה ומטיף להם בקונגרס על זכויות לשחורים, ולהט"בים, וזכות החתולים לחיים, ומראה כמה חתולים חיים בישראל ואיך אצלנו דואגים לילידים, החתולים שהיו פה לפנינו, והוא שולף כרזה של חתול מחייך ואומר שהממשלה בראשותו הביאה לעלייה של 27% ברמות האושר של החתולים בישראל לפי הלשכה הממשלתית לסטטיסטיקה, ושהחתול הישראלי הוא החתול המאושר בעולם, וכל הדמוקרטים מוחאים לו כפיים סוערות, והלב השמאלן מתרחב בסלון.

ואז הוא נוסע לאו"ם, אלה הרגעים שכל שמאלני מחכה להם, איך ראש ממשלת ישראל בהתאם לחזון הנביאים מטיף לכולם על זכויות אדם וזכויות חתולים, כי בכל שמאלן יש מטיף סמוי, שאוהב להטיף לגויים ולהפיץ להם אור. וראש הממשלה השמאלני הנאור והצודק נואם בלהט, בהשראה, מחשמל את המליאה הריקה של העצרת הכללית:

היום, אם לא ידעתם (כאן מתגנבת לקולו נימה מאשימה, האהובה כל כך על השמאל), יום החתול הבינלאומי. אצלנו בישראל יש זכויות גם לחתולים שחורים, ולחתולים להט"בים, ואנו מממנים ניתוחים לשינוי מין לחתולות.ים ושחזור זנב, וקצבאות לקורבנות הכלבים ועוזריהם. אזרחי כל העולם, אני פונה אליכם אישית, התקשורת הימנית העולמית לא מספרת לכם, אבל אתמול כמו בכל יום מתו אלפי חתולים - גם בעולם המערבי "הנאור" - במיתות משונות (פאוזה דרמטית). חתולים נרדפים על ידי כלבים. נדרסים בידי מכונית. לפעמים אפילו מתוך מצוקתם האיומה הם מוציאים אחד לשני את העין כשעוברת חתולה. חתולים מסכנים נאלצים לאכול עכברים כדי לשרוד. חתולים שהיה אפשר להציל אותם אם הייתם נאורים כמו הישראלים, אוהבי אדם וחתול, כפי שהיה עמוס עוז זכר צדיק לברכה - אוהב חתולים אציל נפש, שבמותו ציווה לנו את החתול.

רק אתמול חזינו במקרה מזעזע של הרעלת חתולים פאשיסטית-גזענית נגד גזע החתול, שאם לא ידעתם הוא בתוככי נפשו מגזע הנמר (רק קטן יותר). ולכן, מתוך הזדהות עם העם החתולי העתיק הנרדף כבר אלפיים שנה והמיילל כמו עמינו הקטן, היום הזה - ובג'סטה מרגשת הוא קם וקופץ על הדוכן: היום הזה - אני אומר ומכריז קבל עם ועולם: גם אני חתול. היום הזה, כל הישראלים עומדים וקוראים: גם אנחנו חתולים! ולכן אהיה הראשון לנאום באו"ם בשפת החתולים העתיקה, לתת קול לכל החתולים המושתקים שחיים בקרבנו, והוא פורץ בזעקות מרגשות מנהמת לבו: מיאו מייאו מייאווווו... ואפילו הימנים לא יכולים שלא להזדהות ולהתגאות בסתר בליבם - כשראש ממשלתם מיילל בעוז כנגד כל העולם, כמו יהודי אמיתי.
חיי לילה