התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

כשהצמחונות הפכה לחוק מדינה
יכולת להיוולד חתול, אז לפי מסך הבערות של רולס אתה חייב לתמוך בחלוקת רכוש לחתולים
מאת: שניצל דפוק
הקוף שראה את העולם – אדווין לנדסיר  (מקור)
חלמתי שהגיע היום שעמוק בפנים תמיד ידעתי שהוא יגיע בסוף, וכמו כל מהפכה צודקת - הצמחונים נצחו. וכל בעלי החיים משוחררים כמו ביציאת מצרים, הגדרות נופלות והשערים נפתחים, ברדיו משמיעים ציוצים של דרורים, פרות ואנשים מתחבקים, תרנגולות עפות לחופשי, מעילי עור נשרפים, ומתקיימים טקסים משותפים של פיוס ואחווה של כל החיים עלי אדמות, שבהם יש יצוג שווה לנאומים של פעילי החירות ולקרקורי תרנגולות. ואפילו חתולי הרחוב מקבלים זכאות לביטוח לאומי, ועובדות סוציאליות מסיירות בפחי זבל ומחלקות אוכל ותרופות לעכברים חסרי בית, ומנסות להוציא אותם ממעגל הזבל, רק שהם תמיד חוזרים בסוף לאשפה וגם הן בסוף היום הולכות הביתה, והחתולים והעכברים נשארים בפח ביחד.

ומשחררים את כל הקופים מגני חיות, בהתאם לפסיקת בג"ץ, שמתבייש בעברו כתומך זכויות אדם ובאפלייה ההומניסטית, ובהתאם לחוק יסוד כבוד החיה וחירותה הם זוכים לפיצויים והעדפה מתקנת בתנאי קבלה, ויש לימודי קופים באוניברסיטה, עד שמבינים שהמילה קוף בעצמה היא בעיה, כי היא רומזת שיש קוף ויש בן-אדם, ובכך משכפלת את ההומניזם החשוך, ולכן קוראים לזה לימודי פרימאטים. ובכלל, ההומניזם זוכה לאותה יוקרה כמו הקולוניאליזם, והמילה "בהמה" הופכת למילה אסורה ופוגענית, ואם תקרא לחיה "חיה" אז יפטרו אותך, ואנשים מתביישים אם אבא שלהם היה קצב, ובודים ביוגרפיות שאבא שלהם היה גנן. וכל מי שאי פעם אכל המבורגר מכחיש שהוא עשה דבר ברברי כזה. אמנם בתור ילד הוא שמע שיש אנשים שאוכלים חיות אבל הוא לא האמין לזה - מי כן היה מאמין? - ולמיטב זכרונו הכול אצלו בבית היה טבעול, והוא בטוח שאם אמא שלו היתה אומרת לו לגמור את השניצל, או בכלל לאכול משהו עם נשמה, אז הוא היה מקיא את הנשמה ומסרב פקודה. אבל כמו תמיד החרדים החשוכים חייבים לקלקל את החגיגה.

כי אמנם השטריימלים כבר מחוץ לחוק בגלל התעללות בשועלים, ושניצל זה עבירת רצח שיש עליה מאסר עולם, וחרדים ברחוב מפחדים לדרוך בטעות על ג'וקים ושילשינו עליהם למשטרה, כי הרי פעם גם אמרו על יהודים שהם ג'וקים ואם היה כבוד לזכות החיים של ג'וקים אז לא היתה שואה. אבל התורה, מה יהא עליה? הרי חייבים עור פרה בשבילה. ומתחילה מחתרת חרדית שנקראת סת"ם, שמבצעת פעולות טרור של שחיטת בעלי חיים לשם טקסים פגאניים.

והקריינים בטלוויזיה זועקים: חשיפה! אתמול הוא עוד היה כבש מאושר - והיום הוא שופר. וכותרות בעיתונים: מדינה שלמה מזועזעת: התפילין הללו היו פעם הבן שלי. הותר לפרסום: רב חרדי בכיר חשוד בהטרדת שועלים. צילום אילוסטרציה. ויש הפגנות: שטריימל זה רצח. העם דורש צדק חייתי. והפעיל מתראיין: הרי יכולת להיוולד חתול, אז לפי מסך הבערות של רולס אתה חייב לתמוך בחלוקת רכוש לחתולים. ופוסטים בפייסבוק: כשאכלו את התרנגולות שתקתי, כי לא הייתי תרנגול. כשלקחו את הפרות הבלגתי, כי לא הייתי פרה. כשבאו לאכול אותי - כבר לא היה מי שיקרקר ויגעה. או: תנו לייק אם אתם מסכימים לדעתי! אמנם אני אדם, ולכן פריבילגי, לכן אין לי זכות לדבר בכלל, בטח במקום אלה שסבלו ונוצלו ועונו ונטבחו, אבל אני לא יכול לשתוק. כי כל עוד הלייק בצורת אצבע אנושית זו הדרה נוראית! ומתפשטות עלילות דם: היהודים שחטו ביצה רכה וחפה מפשע שנולדה לתרנגולת ואפו איתה מצות לפסח. לינק בתגובה הראשונה.

ומרצה ללימודי פרימטים, עם התמחות בפרימטים שחורים, חושף בשידור: עיון בטקסטים חרדיים מוכיח שהקנוניה היהודית העולמית שואפת כבר אלפיים שנה להקים מחנה השמדה לחיות בהר הבית. זו שאיפת חייה! אבל הוא לא מוכן לשאלת המנחה: איך זה שאפילו בפקולטה ללימודי פרימטים אין אף פרופסור שהוא קוף! איך אפשר ללמד ביולוגיה בלי לתת יצוג שווה לחסרי חוליות בסגל? זה מעגל - מה חושב חתול כשהוא לא פוגש אף מורה חתול? והפרופסור מתגונן שיש להם הרבה דוקטורנטים קופים, שבגלל הטראומה מהשבי לא משלימים את התואר, והם שוקלים להעניק תואר על סמך נפנופי זנב כדי לתקן את האפלייה של הלשון האנושית. וחוקר צעיר של פרימטים עתיקים מגלה: אתם יודעים מה מקור המילה חרדים? במחקריי בעברית עתיקה הגעתי לפירוש האמיתי של השם שהם מסתירים מאתנו. תגלית שתזעזע את אמות הסיפים. חרדים זה טרוריסטים! מלשון חרדה.

ותופסים אותי ועוצרים אותי במשטרה ואומרים: אם לא תהפוך לעד מדינה ותפליל את האדמו"ר אז נאשים אותך באכילת שניצל. ולא תצא מזה. הרי אנחנו יודעים שאכלת פעם שניצל. ואני אומר: אני אפילו לא יודע מה הטעם של שניצל. והם שמים לי כל היום ריח של שניצל בתא המעצר, ואני אומר להם לא תפתו אותי לאכול שניצל! והחוקר אומר לי: הפללת את עצמך, איך אתה יודע מה הריח של שניצל? והם שולחים אותי עם מכשיר הקלטה לאדמו"ר.

ומכניסים אותי לפני ולפנים, ואני מנסה להוציא מהאדמו"ר הסתה לשניצל, ואני קורץ ואומר לו: אח, איך אני מתגעגע ללשון בחרדל! אתה זוכר מה מברכים על עוף? אבל האדמו"ר גוער בי: תתבייש! ככה אתה מדבר על בשר קדוש, בצורה פרוצה? העולם התעלה, יש מהפכה של ימות המשיח. פעם החילונים חגגו את הבשר, את הפריצות, את שפיכות הדמים וגילוי העריות והעבודה זרה, ואילו כיום עברה רוח טומאה מן הארץ. במקום המהפכה המינית המשוקצת, אנחנו בעיצומה של המהפכה הפוסט-מינית, של זיווג רוחא ברוחא, במקום הבשר. מהפכה של הכחדת הבשר לגמרי, ותיקון החטא הקדמון, שזה הקץ מצד השמאל, של הסטרא אחרא - "קץ כל בשר", כמו שכתוב בזוהר הקדוש. במקום השמאל הטמא, העולם עובר לקץ מהצד הימני, קץ הימין. כל העולם פונה ימינה, נגד השמאל, תראה את הטרומפ הזה. ואני שואל: טראמפ? והוא אומר: כתוב בספרים הקדושים שככל שהניצוצות גבוהים יותר במעלתם הרוחנית - ומקורם עליון יותר - כך הם נפלו עמוק יותר למטה בתוך עולם החומר. לכן הניצוצות שבעולם החי גבוהים מאלו שבעולם האדם המדבר, והניצוצות שבעולם הצומח גבוהים מעולם החי, והניצוצות שטמונים בעולם הדומם גבוהים מכולם, וישתחררו בקרוב. וחוקר המשטרה צועק לי באוזניה: מה הוא מקשקש? אני לא מבין כלום. תגיד לו לדבר על שניצל! אבל האדמו"ר ממשיך: אתה צריך לראות את התמונה הרחבה, המשיחית, של תהליך השחרור. הרי מה יהיה אחרי זכויות בעלי החיים וחירותם, מי השלב הבא? מה נשאר יותר למטה, עוד יותר מתחת, עמוק בעלטה, ושהיום הוא שקוף לגמרי לתודעה המוסרית הנאורה? זכויות המחשבים, המעבדים המשועבדים כעבדים, הניצול של ניצולת הזיכרון, המחיקות והכיבוי חסרי הנשמה, השימוש האינסטרומנטלי בהם כחפצים - ושחרורם מכבלי האנושות, תרתי משמע. שחרור של החומר עצמו מעול האדם. רעיונות כמו הצמחונות הם רק מבוא לעלייה לעולם נעלה אפילו יותר - עולם הדומם.
חיי לילה