התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

סקס ויהדות הגולה
מיליון יהודים ביפן ומיליון יהודים בסין - זו צריכה להיות המטרה של היהדות במאה הבאה. זה החלום למאה הבאה במקום הציונות. ואז תהיה פריחה תרבותית של תרבות יהודית-מזרחית אמיתית
מאת: הסוכנות היהודית
חלום אשת הדייג - הוקוסאי  (מקור)
חלמתי שאני מתעורר באמצע הלילה ולא נרדם, ומחליט להיכנס לאתר היכרויות כדי להפיג את הבדידות ולשוחח עם נפש נשית בודדה מעולם אחר, שזו גרסת האפליקציה לצדיקים שמתעוררים בלילה להתקרב לצער השכינה. אבל אין אף אחת באתר בשעה כזאת. העולם בחוץ מת. ואז צץ לי הרעיון הכי נפלא בעולם. אולי לא יצאתי מהארץ מעולם, אבל אני יכול לטייל בעולם ולפגוש בחורות מכל העולם. יש לי חופש מוחלט לכתוב באתר באיזה עיר אני נמצא, ולעשות קפיצת הדרך כמו הצדיקים. אז אני יכול להיות בפריז וגם ברומא, אבל ניו יורק היא העיר עם הכי הרבה יהודיות בתבל.

ואני משנה את תמונת הפרופיל שלי לחתול עם שטריימל, וכותב שאני חרדי מברוקלין, תחת הכינוי bad_jew. זה בטח ידליק אותן כמו את הישראליות. ופונה אליי מישהי תחת הכינוי ג'ואיש אמריקן פרינסס, יהודייה שנראית כמו שיקסע. אבל אני נכשל כבר בשלב הפלירטוט הראשוני, לא תיארתי לעצמי שאפילו בחלום אני כלוא בשפה. והיא כותבת: חתלתול בפרוות שועל, לפי האנגלית הרצוצה שלך אתה לא אמריקאי אלא ישראלי. איפה הפרופיל שלך בJswipe?

- מה זה?

- זה הטינדר ליהודים, לא מכיר? אפליקציית הדייטינג הכי פופולרית ביהדות אמריקה. ליהודים שרוצים לעשות סקס עם יהודים בקרבת מקום. אז בוא תוכיח שאתה בקרבת מקום.

- קרייזי! למה רק יהודים?

- אנחנו מעדיפות גברים יהודים, או J's, כמו שקוראים לזה כאן. אני בטוחה שתבין למה רק מצורת האות.

- את צוחקת על חתול שחור באמצע הלילה?

- נו, יהודים הכי טובים בסקס, לא ידעת? תסתכל אפילו בנתונים של אוקיי-קיופיד. גברים יהודים הם המגזר הכי מבוקש באמריקה על ידי בנות כל הגזעים האחרים, ובתחתית נמצאים הגברים האסיאתיים. וכנ"ל יהודיות מועדפות על ידי בני כל הגזעים האחרים, ובתחתית השחורות. זה נתוני אמת של מה שקורה באתר. לא סקר או תחושת בטן. כולל קשרים ללילה.

- אבל למה? החתול לא מבין. החלום שלנו לא אמור להיות שיקסעס?

- תקשיב חתולי, נימולים מחזיקים הרבה יותר מעמד, וכל מי שנולד לאמא יהודיה חי עם תסביך פעיל של ריצוי נשים. ומהצד ההפוך - כולם יודעים שהיהודיות הן המובילות של הסקס החדש בארה"ב, ובעצם בעולם. מהאקדמיה ועד לתרבות פופולרית. זה התחיל בפרויד ופיליפ רות ונגמר ברות וסטהיימר ורייצ'ל בלום. מה חשבת, שיהודים יזניחו את התחום הכי חם בקפיטליזם? ההון המיני שלנו בראש הפירמידה. אז אולי אפשר לתרום לכם קצת מהבת דודה באמריקה, וזה אולי מה שאני מנסה פה לברר, ומה שאתה מנסה פה לשנורר. אז איפה המיקום האמיתי שלך? אל תגיד לי שאתה בארץ הקודש.

- אבל זה בכלל לא מה שהגלות אמורה לעשות! גלינו מארצנו והתרחקנו מעל אדמתנו כדי לעשות סקס בין תרבויות, כלומר לזווג בין התרבות היהודית לתרבות הגויית.

- אתה בטוח בישראל! דווקא פגשתי כמה חרדים מאוד חמודים. הרבה יותר טובים מהגברים הישראלים המגעילים. איך אתם הישראלים הצלחתם להרוס את הסקס היהודי?

- נו, זה הציונות אשמה, לא אנחנו. אבל זה הפרויקט של יהדות אמריקה, סקס?

- זה הפך לתחום הכי מוביל ואוונגרדי בתרבות, בזכות היהדות. המנוע של המהפכות החברתיות, הפרויקט האחרון שעוד מצליח של הליברליזם. מה עדיף, להתנחל? זה הפרויקט של ישראל? כמה לא סקסי! ממש בגידה בייעוד היהודי.

- אתם באמריקה תמיד מתלוננים על הגלמים הישראלים ולא רואים את הדבשת. הבעיה היא שאתם לא מתנחלים! יהדות הגולה היא זו שבוגדת בייעודה הסקסואלי, לא הציונים. אחרי שנכשלנו בסקס עם גרמנים צריך לעשות סקס עם מלוכסנים.

- מה?

- בואי תרחיבי קצת את המבט הסקסואלי, כמו שהזוהר מלמד אותנו. זה שאין מספיק יהודים בסין וביפן זה המחדל הגדול של היהדות העולמית במאה האחרונה. שם היה צריך להתנחל, להזדווג ולהפרות תרבותית. נתקעתם, איפה היהודי הנודד? הגיע הזמן שנגיע ליפן. היפנים והסינים והקוריאנים לא שונאים אותנו. הם לא יודעים מה זה אנטישמיות, הם אפילו אוהבים יהודים. וזה מראה שהתרבות היהודית בוגדת בייעודה, והוא שישנאו אותנו בכל העולם. זה מראה שאין לנו אימפקט שם. המטרה של עם ישראל היא להיות כמו יוסף, שבתורת הסוד הוא איבר היסוד, הפאלוס האלוהי שחודר אל העולם, וכל האחים שלו שונאים אותו בגלל החלומות המטורפים שלו. אבל דווקא החלומות הללו מצילים אותם בסופו של דבר. זה כל הסיפור. מי שלא רוצים להטביל את החולצה שלו בדם - סימן שהוא לא לובש את כתונת הפסים. מיליון יהודים ביפן ומיליון יהודים בסין - זו צריכה להיות המטרה של היהדות במאה הבאה. זה החלום למאה הבאה במקום הציונות. ואז תהיה פריחה תרבותית של תרבות יהודית-מזרחית אמיתית.

- אתה יודע מה אומרים על הגברים האסיאתיים?

- תקשיבי, מבחינה סקסו-היסטורית, היהודים החוצפנים צריכים להזדווג עם תרבות מסודרת מהסוג הגרמני, כמו הזיווג היהודי הפנומנלי לעולם הגרמני לפני השואה, אבל אחת שעוד לא רצחה אותם. לכן יפן זו הגרמניה החדשה, הגרמניה של העתיד. היפנים יהפכו את היצירתיות היהודית לשיטתיות ויישמו דברים כמו הגרמנים, ואילו הסינים כבר יעתיקו מהיפנים, וככה מיליון יהודים ביפן יהיו ראש העולם, או ליתר דיוק השטריימל של העולם, כי יפן היא הכי מזרחית, אבל מנותקת מגוף העולם, ולכן היא הכובע של אירואסיה והכתר של העולם כולו.

- אבל ארה"ב היא בראש העולם, אנחנו הכי למעלה! ולכן היהודים כאן.

- לא, לא, זו טעות באוריינטציה. אתם הכי למטה. הרי זה שהצפון למעלה במפה זו מוסכמה קולוניאליסטית, שקיבעו ארצות הצפון. לפי המפה המקראית דווקא המזרח הוא מקדימה, ולכן קוראים לו קדם, ואילו הים המערבי מאחורה ולכן הים התיכון נקרא הים האחרון. ימינה זה תימנה, דרומה, ואילו השמאל זה הצפון, הסטרא אחרא. לכן צריך להתחיל להסתכל קדימה ולהתקדם, מעבר לערבים, מעבר לאיראנים, מעבר אפילו להודו ולהרי החושך, שזה האופק הכי רחוק שהישראלים רואים, להגיע למזרח הכי רחוק, הכי קדימה, הכי למעלה - לארץ השמש העולה. טוב חתלתולה, היה נחמד לבלות אתך את הלילה, אבל הגיע זמן קריאת שמע של שחרית. זה בדיוק הרעיון של הזוהר הקדוש, שמחכה לנו במזרח בסיום הלילה של הגלות החשוכה של השכינה. כי הגאולה, כמו הזריחה, באה מקדם - מהמקום גם הכי מתקדם וגם הכי קדמון, גם הכי עתידני וגם הכי מסורתי. וזה בדיוק הסוד של יפן, שהיא הכתר, הספירה הכי גבוהה - ולכן אליה צריך לעשות עלייה. והיפנים, אגב, לא עושים סקס (כי הם לא עושים "סקס"), ולשם אנחנו צריכים להתחבר. שתי התרבויות הכי עתיקות-חדשניות בעולם, היהודים והיפנים - נגד כל העולם. תעזבו כבר את האמריקאים המטומטמים.
חיי לילה