התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

גברים מעדיפים ביצ'יות
מעכשיו מרכיבים לכל גבר מגיל אפס משקפיים מיוחדים של מציאות רבודה שמסתירים בשחור את כל הנשים ברחוב. זה פשוט פטנט גאוני לשמירת העיניים, שאדם לא יוכל בכלל לדעת איך נראית אישה עד החתונה, שלא יוכל אפילו לחלום עליה
מאת: כלבת נחייה
הומרוס העיוור - פרט  (מקור)
חלמתי שהעולם החילוני לא מפסיק להתקדם בצעדי ענק ביחסי המינים, עד שיש עבירה פלילית לגברים שמסתכלים על נשים בדרך לא הולמת ומטרידה. כי לא יתכן שאישה לא תוכל ללכת ברחוב בלי שיסתכלו עליה. וכמעט כל אישה צעירה עברה את החוויה הטראומטית שגבר זקן הסתכל עליה. אחת מתוך אחת. ויש אפילו כאלה שמסתכלים על ילדות, וגורמים להן נזקים נפשיים בגיל צעיר שלך תתקן אחר כך. כי מאז שאסרו לגעת נתגלתה תופעה מגונה של גברים ברחוב שבכוונה נותנים בנשים מבטים מטרידים שגרועים מכל נגיעה, ולא ניתן היה לעשות נגדם כלום, למרות הנזק שהם גורמים. שלא לדבר על בוס שמציץ לאישה במחשוף ללא הסכמה מפורשת ותוך ניצול כפיפותה. תענה לי דבר אחד: אתה היית רוצה שהמורה יסתכל על הבת שלך?

וכל הגברים הולכים ברחוב עם עיניים עצומות ועם מקלות וכלבי נחיה. ואני אומר לעצמי שבמצב כזה עדיף לקחת כלבה. כי כמו בבית משפט לגירושין - אישה לוקחת עו"ד גבר, וגבר לוקח עו"ד אישה. והכלבים כולם מובילים את הגברים לכלבה שלי, ואני לא מעז להסתכל אבל לפי הקולות נדמה שהרחוב נהפך לסדום ועמורה של כלבים, עכשיו שהגברים הנאורים הולכים לאן שהכלבים לוקחים. ומסתובבות שמועות עקשניות בין הגברים שעכשיו שלגברים אסור להסתכל אז הנשים הולכות ברחוב ערומות. כי למה שלאישה יהיה אסור ללכת איך שהיא רוצה? - מסגביר לי אחד הגברים. היא לא עושה את זה בשבילך, היא פשוט רוצה להרגיש טוב עם הגוף שלה. ואני תוהה: איך אתה יודע, אם לא הצצת?... והוא תופס את המקל שלו ובורח.

אבל הראש היהודי לא מכזיב, ובסוף הסטארטאפ ניישן מוצאת גם לכך פתרון טכנולוגי כמו לכל לבעיה חברתית - אפליקציה. מעכשיו מרכיבים לכל גבר מגיל אפס משקפיים מיוחדים של מציאות רבודה, שמסתירים בשחור את כל הנשים ברחוב. זה פשוט פטנט גאוני לשמירת העיניים, שאדם לא יוכל בכלל לדעת איך נראית אישה עד החתונה, שלא יוכל אפילו לחלום עליה, ולחפצן אותה בטעות בשנתו. הן פשוט חור בשדה הראייה. ואפילו כשהוא יונק הוא רואה שני כתמים שחורים. אם הוא לא יכול לדמיין מה זה שדיים אז גם כגבר הוא לא יוכל לגרום לאיברים יקרים אלה נזק חיפצוני, ולראשונה בהיסטוריה לאישה תהיה בעלות מלאה על הדימוי של הגוף שלה, שבעזרתו הפטריארכיה ניסתה להכפיף אותה ולהציץ לה בלי שהיא רואה.

ובשכונות החילוניות כתוב: גבר חרדי, אנא כבד את צביון שכונתינו ואל תיכנס לשכונה בלי כיסוי עיניים מתאים. ואומרים לי: למה שלא תקח לך כיסוי עיניים שחור אחד כזה, שמחלקים בכניסה לתל אביב כמו הכיפות הלבנות שמחלקים בכניסה לכותל, ותיפטר מהכלבה המסריחה הזאת? אתה כל הזמן נתקל באנשים כאילו היו חפצים, ובכך מחפיץ בני אדם בגרמא ועובר על המצווה הכי יסודית של קאנט. ואני אומר להם: ואתם חושבים שבעל חיים זה כמו חפץ? כי בינתיים אני כבר מאוד אוהב את הכלבה שקניתי, שכל לילה כשאני חוזר הביתה מכשכשת לי בזנב.
חיי לילה