התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

השלום מתחיל בתוכינו
אם אני הייתי ראש ממשלה אז הדבר הראשון שהייתי עושה זה למצוא פתרון דתי לסכסוך עם המוסלמים. הייתי הופך את היהודים בארץ לבני חסות לפי השריעה בתשלום מס ג'זיה - ושם קץ לסכסוך. אני בעד שאחמדינג'אד יהיה נשיא מדינת ישראל
מאת: נביא מגמגם שנשוי לאפרו-מדיינית
לוותר על החזיר למען השלום  (מקור)
חלמתי שהשמאלנים מתחרפנים מזה שדתיים לוחצים בשבת על הכפתור שמשגר טילים עם האף, או מוכרים את המדינה בשנת שמיטה לערבי, או שאין לאום יהודי, כי אריתראי יכול להתגייר, ואז כל המגרשים יאלצו לקבל אותו בבית הכנסת ולהעלות אותו לתורה (מעניין איך לא עלו על הפתרון הזה לסכנת הנפשות האיומה?), ושאפילו משה רבינו, מייסד הדת הגזענית, התחתן עם אישה כושית, שזה בעיניהם כמו שהיטלר היה מתחתן עם יהודיה. ואני נכנס לאטרף, כמו בכל פעם שהחילונים משגעים אותי ואני חודר להארדקור שלהם כדי לתקשר איתו, וקורא לעצמי "משגר טילים עם האף", או "אריתראי שהתגייר", או "נביא מגמגם שנשוי לאפרו-מדיינית", ושם תמונה של בחור שחור עם שטריימל שחור (זה מדליק אותם), ובתמונות החסויות אני שם לולב. ואני נטפל לחילונים שמחפשים חרדי ללילה ומוציא עליהם את העצבים, וכותב בשורה שרצה למעלה לכל האתר:

בדיוק בגלל כל הדברים האלה לא יהיה שלום ביניכם לבין הערבים! הבעיה של החילונים היא שהם כל כך גאים שיש להם חשיבה מערבית כמו הנוצרים הנאורים, שהם לא מסוגלים לתפוס את החשיבה ההלכתית, שמשותפת ליהדות ולאיסלאם. לכן הם גם לא מסוגלים להבין את רעיון הפיקציה המשפטית, או הפיקציה בכלל. כי אם החוק מידי אדם, אז הוא כפוף להגיון החילוני, אבל דווקא אם החוק מידי שמיים, לא צריך הגיון, ואז המוח החילוני מתחרפן, כי זה לא הגיוני שאין הגיון, זה ממש לא רציונאלי, לא ריאליסטי, בחלום הכול מותר. אז לך תעשה הסכם בין חוק מערבי לחוק מזרחי, זה שיח חרשים, כמו סטרייט שמתחיל עם הומו. לעומת זאת, ההלכה והשריעה מסתדרים מצויין.

ופרופ' שמאלני ידוע מתחיל אתי (בהתחלה לא הבנתי מי מתחיל עם מי כששניכם גברים, ומהר למדתי שהמבוגר מתחיל עם הצעיר): נשמע שאתה לא במקום הנכון. אבל נו, נראה אותך מסתדר עם הערבים, אפילו אנחנו שהרבה יותר מוסריים מכם לא הצלחנו. אני עוקב אחריך כבר תקופה. אתה כל כך אוהב ל*יין את המוח. אתה בטוח שאתה לא סטרייט?

ואני כותב את הפתרון ההיסטורי לסכסוך בפרופיל שאף אחד לא קורא כי כולם מסתכלים רק על התמונות ונורא מתלהבים מהלולב:

אם אני הייתי ראש ממשלה אז הדבר הראשון שהייתי עושה זה למצוא פתרון דתי לסכסוך עם המוסלמים. הייתי ממנה נשיא מוסלמי קבוע וחסר סמכויות והופך את היהודים בארץ לבני חסות לפי השריעה באופן פורמלי, באמצעות תשלום מס ג'זיה סמלי של ח"י דינרים, ושם קץ לסכסוך, כמו שמוכרים את החמץ של המדינה לערבי בפסח. אבל בתוך העולם המוסלמי, הייתי בוחר דווקא להיות כפוף לשיעים, ויוצר רצף שיעי מאיראן לישראל, כי השיעים החסידים בעלייה והעולם הסוני המתנגדי רקוב, ובעיקר כי תנאי החסות לפי השיעה הם מצויינים, לעומת התנאים של הסונים, תנאי עומר, שהם לא קבילים. אני בעד שאחמדינג'אד יהיה נשיא מדינת ישראל. הוא גם יעזור לנו להילחם בשכרות ובחזירים במרחב הציבורי, שזה התוכן האמיתי היחיד בתנאים של השיעה. אז אני מקווה שהחילונים יסכימו לוותר על החזיר למען השלום. או לפחות שיהיו כנים שהסכסוך הוא בגלל החזיר.

ואז כותב לי הומו ערבי: שו הדא?
חיי לילה