התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

כיצד התאבדתי ואיבדתי את הבתולין
ואני הולך לעבר הפיגוע וחגורת הנפץ גדולה עליי בכמה מספרים וכל הזמן נופלות לי המכנסיים, ואני חרד שאגהק או אשתעל או אתעטש ובסוף אהיה מהמחבלים השלומיאלים האלה שלא הצליחו לפוצץ אף אחד חוץ מעצמם
מאת: מוסלמי חרדי
הומו  (מקור)
חלמתי שאני מוסלמי חרדי. ואמנם זה מאכזב שהחדית' ברמה הרבה יותר נמוכה מהמשנה, אבל לפחות המוסלמים יכבדו. והנה מודיעים במחנה הפליטים שדרושים מתאבדים. וכל אחד אומר: בחיי אללה, הייתי מאוד רוצה, אבל אני לא יכול, אני עובד. לכו תקחו את המוסלמי החרדי, שכל היום נהרג בעולמו של איסלאם, ויושב במסגד ומשנן כמו תוכי קוראן ולא תורם לתל"ג. אפילו לתנועת ההתנגדות הוא לא התגייס, הפרזיט. ושמים עליי חגורת נפץ, אבל בגלל שלא התגייסתי אני המחבל הכי מצ'וקמק, ואני הולך לעבר הפיגוע וחגורת הנפץ גדולה עליי בכמה מספרים וכל הזמן נופלות לי המכנסיים, ואני חרד שאגהק או אשתעל או אתעטש ובסוף אהיה מהמחבלים השלומיאלים האלה שלא הצליחו לפוצץ אף אחד חוץ מעצמם, ובעצם המחשבה הזו די מצחיקה אותי, ואני נורא מתאפק ומנסה לחשוב על דברים עצובים כמו נכבה ונכסה ובאסה ואיכסה פיכסה, אבל כמובן שזה בדיוק מה שקורה, ומרוב צחוק יוצא לי שתן במכנס, החגורה נרטבת - ובום. טוב, לפחות לפי השריעה אני עדיין נחשב שהיד, ולא הפסדתי את השבעים בתולות. לא צריך לספר לאף אחד מה באמת היה, ולבתולות אני אספר שהייתי גיבור מלחמה - גבר גבר.

ואני מתחיל לתכנן מה לעשות עם הבתולות, כי בעצם, זה לא פשוט כמו שזה נשמע ולא כדאי בהתחלה לעשות טעויות. גם בהנחה מאוד אופטימית שיהיה לי כוח גברא לארבע פעמים ביום, זה עדיין אומר שלכל אחת יהיה סקס פחות מפעם בשבועיים, וזה יכול לגרום בעיות, שלא לדבר על לסביות. מספיקה אחת כדי להשחית את כולן. ושלא לדבר על זה שאולי לא יעמוד לי בכלל עם אלה הפחות מושכות, הרי יש כאלה עם שפם, וזה מתכון להעלבויות ומריבות והסתבכויות שיכולות להפוך את גן עדן לגיהנום. שלא לדבר על זה שאני לא רוצה לדעת איך זה 70 נשים שמקבלות מחזור ביחד. ובכלל, זה קשה מאוד בתולות, זה סיוט. אני צריך להתחיל לתת להן הרצאה על המיניות הנשית, אחרת יהיו צרות. ומי יודע אם אעמוד בציפיות. והנה מגיע המלאך שאחראי להרמון, ואני לוחש לו: לא נעים לי לשאול, אבל יש פה ויאגרה? והמלאך צוחק: זה לא מה שאתה מדמיין. ואני שואל: מה זאת אומרת? והמלאך שואל: אתה רוצה אהבה או רק מין? הבאנו נשים מהסוג שמסוגל לאהוב אותך, אתה הרי לא רוצה לאנוס אותן, נכון? ואני אומר: חס ושלום, אני מאוד מכבד נשים. והמלאך צוחק: ועוד איך אתה תכבד. אלה שמאלניות כבדות. וסוגר אחרי את הדלת - בום.

והנה אני שומע צעקות: הנה בא הגבר הפטריארכלי המדכא, שבא לדכא אותנו וחושב שהפאלוס שלו ישלוט בנו. אנחנו נראה לו מה זה סיסטרהוד, נכון אחיות? ואחת אחרת צועקת: תעזבי אותו, הוא בתודעת ניכור מהרגש הפנימי שלו, הוא זקוק לחינוך מחדש, להתחבר לאני הנשי שלו. ואחרת מושכת לה בשערות: תפסיקי להתנשא על הגבר המזרחי המושמץ, יא קולוניאליסטית, די לפטרנליזם האוריינטליסטי-גזעניסטי. ואחת אחרת מקללת אותה: יא בהמה מיזוגנית וקרבן של שנאה עצמית, כל חדירה זה אונס, בואו נראה לו אנחנו מה זה אונס. ואחת אחרת עם חצי שפם ושיער ירוק, שמגדירה את עצמה כג'נדר שמתחלף בכל מילה, אומרת: א.נשים א.חיות אני מבקשת ו/או מבקש שנכבד כל א.דם כמו שהן/הם/היא/הוא/האו. והנה באה אחת טבעונית שבשר אצלה זה רצח ולכן אין בה מה לתפוס, מחזיקה סכין וקוראת: הלאה הפטריארכיה! בואו נסרס אותו, ונשחרר את ביצי החופש מרודנות הפאלוס. ואני נצמד לקיר וזועק: בתולות יקרות! אני באמת מצטער… גם אני קרבן של הפטריארכיה והדיכוי! אני לא יכול להיות הגבר שחיכיתן לו כל כך. והן זועמות: למה? ואני מוחה דמעה: אתן מבינות? אני... אני הומו.
חיי לילה