התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

כשהטפיל פוגש בפונדקאי
הבעיה היא שאתם לא לומדים גמרא ולכן לא הבנתם שאת המדינה צריך לרמות. איפה החשיבה העקומה, היהודית שלכם?
מאת: ממזר גדול
כרזה נגד מצעד הגאווה  (מקור)
חלמתי שיש לי הצעה להומואים, שילמדו מהחרדים איך לפתור את הבעיות שלהם עם המדינה. ואני נכנס ל"אטרף" ומחפש הומו לספר לו את הרעיון. ויש שם כל מיני הומואים - הומו ארקטוס, הומו אוסטרלופיתקוס - והנה אני מוצא אחד הומו ספיינס שנראה לי שאפשר לדבר איתו על משהו חוץ ממין. והוא צוחק עלי: חיחי, מה שהחילוניות לא הצליחה לעשות עם האבולוציה - הצלחנו לעשות הפעם. ניצחנו את הדת. הרי מה הרב שלכם אמר - שלא יכול להיות שאלוהים ברא הומו. והנה, יש הומו. זאת אומרת שאין אלוהים!

ואני כותב לו באפליקציה: כנראה באמת לא למדת סברא בגמרא. אדרבא איפכא מסתברא. ההומו הוא ההוכחה שיש אלוהים! הרי אם אלוהים לא ברא הומו, ויש הומו - זאת אומרת שההומו הוא נס. והוא מתבלבל: אתה רוצה לומר לי שאלוהים מתגלה בהומו? ואני עונה: אף פעם לא קראת בספר תורה? מי אמר לך ששם השם הקדוש והנורא לא כתוב על חתיכת קלף שלקוחה מהתחת של הפרה? הבעיה היא שאתם לא לומדים גמרא, ולכן לא הבנתם שאת המדינה צריך לרמות. איפה החשיבה העקומה, היהודית שלכם? מה שאתה צריך זה לומר שהפונדקאית היא בת הזוג שלך, ושהיא לא מצליחה להיכנס להיריון, ואז המדינה תממן לכם טיפולי פוריות. ואז לומר שנפרדתם ומהקצבאות של הילד שהיא לא מגדלת תשלם לה על הפונדקאות בתשלומים עד גיל 18. וככה תדפוק את מדינת ישראל בהפוכה.

והוא מקשה: זו סברה יפה בסוגיה, רק דבר אחד לא לקחת בחשבון וזה שאישה היא לא פרה שאפשר לקחת לה את העגל אחרי הלידה. מה אם היא פתאום תתחרט שהיא רוצה את התינוק, ואז אצטרך לשלם לה מזונות ולסבול את השגעונות שלה? ואני מתלהב ומתרץ: אוקיי, נעשה אוקימתא להווה אמינא! אתה צריך אישה נשואה, ואף אחד לא יוכל לבדוק אם זה הזרע שלך או של בעלה שאתה מביא להפרייה, ובעלה לא יסכים שהיא תגדל ילד שלא שלו. ומה הכי הכי יפה (כי לפי האסתטיקה היהודית העקום הוא היפה, ולכן דווקא כשמצליחים לעקם עד היפוך שלם זה שיא אסתטי)? שהנה ההלכה באה לעזרתך, כי היא גם לא יכולה בכלל להתחרט כי אז אתה תוכיח שהילד ממזר. והחברותא שלי אומר: אבל אז זה אומר שהילד באמת יהיה ממזר! זה לא בעיה מבחינתכם? ואני מתמוגג, כמעט כאילו שכנעתי אותו להניח תפילין: נו, זה בדיוק היופי שיש בתורה! לפי ההלכה ממזר זה רק מי שהוכיחו שהוא ממזר. מה שאתה צריך זה ללמוד ממני איך להיות ממזר – בלי שאפשר להוכיח שאתה ממזר.
חיי לילה