התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

התפוצצות הידע הסקסואלי
לא הפורנוגרפיה היא ההשפעה הגדולה ביותר על המיניות כיום - אלא דווקא ההשכלה המינית ההולכת וגדלה ומתפשטת באוכלוסיה, כאשר ידע שפעם היה אזוטרי הופך לנכס צאן ברזל ולידע בסיסי. תקופת ההשכלה והנאורות המינית, יחד עם חידושי המדע שרק לאחרונה החל בחקר מסיבי של המיניות, היא הגעה באיחור של הנאורות לתוך התחום האנושי החשוך, הסודי והפרטי ביותר. צפויה להיות לה השפעה דומה - בעליית רמת העונג האנושי והאושר המיני, תוך הכחדת המורשת המינית הימי ביניימית - לטוב ולרע (איון הקסם והמיסתורין). אלה חדשות טובות לנישואין ולזוגיות - ולמין האנושי
מאת: פצצת סקס
האינטרנט השפיע על המין יותר באמצעות הטקסט מאשר באמצעות הפורנו  (מקור)
כמו ידע אחר שהועבר מדור לדור בעבר - בלימוד מראייה ובחיקוי ובהדרכה - ונעלם עם המודרניות, למשל טיפול בילדים או בלידה, ככה הידע הסקסואלי שהיה קיים בחברה הטרום-חקלאית אבד עם המעבר לפרטיות חקלאית, ונעלם לחלוטין עם הפרטיות של הדת והמודרניות, ולכן היום מתגלה מחדש. כי אנחנו יצור שבהרבה דברים - כמו צייד - בנוי על מעבר ידע מדור לדור ולא על אינסטינקטים, ולכן לא רק אינסטינקט מספיק. והמיניות בנויה עם שונות גדולה באוכלוסיה, כמו הפרצופים והאופי, כדי לתגמל התקשרות בין בני זוג והתמחות אינדיבידואלית, קסטומיזציה. המחשבה שזו תקלה של האבולוציה היא יהירה, והמחשבה שזה אמור להיות אינסטינקט לא מבינה מהו הומו ספיינס.

ביום שבו המדע יפענח את הסקס אז תישאר רק האהבה. המימד הפיזי של הכנסת האיבר הוא זה שיצר את תפיסת הסוד אצל האדם, שממנו התפתחה הפרטיות והבושה והקירות והבגדים, והכיסוי בשפה והשקר וכו'. פרויד צדק בזיהוי המקור אבל לא הבין כמה ההשפעה היא מופשטת - בצורת החשיבה. ההבדל הפיזי בין איבר חיצוני לפנימי הוא שיוצר את הטיפוס הנפשי של חדירה לסוד לעומת הסתרתו, ואת היחס השונה למיניות בין המינים, או לכל הפחות הוא ביטוי ברמה הפיזית של המבנה הזה, שנובע מהבדל בהריון, שגם הוא פיזי.

השיפור בידע יביא לשיפור אדיר במיניות יותר מכל שינוי טכנולוגי, ומערכות יחסים ישתפרו פלאים - כולל נישואים. אנשים יהיו יותר מאושרים, בניגוד לכמעט כל התפתחות אחרת, שלא מוסיפה לאושר. הסקס גם הופך לאידיאולוגיה ולדת חדשה שתקיף את העולם כולו. ומה שהפמיניזם מנסה לעשות הוא לתת בה תוקף לאיסורים, במקום ללכת על החיוב, שאם יוסבר כמו שצריך לא יהיה (כמעט) צורך באיסורים. הידע הסקסואלי יהפוך לחלק מהשכלה בסיסית של כל אדם - בניגוד לסודיות שלו בעבר, והדבר הזה הולך וקורה רק בדור הנוכחי.
פילוסופיה של העתיד