התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

שואת ההומואים: הרב פרץ מציל את ההומואים מהשמדה עצמית ומהתבוללות
הומואים הם, כידוע, יצורים מופלאים, אך כנראה שאינם יודעים מתמטיקה. מעולם לא היה דבר במהלך ההיסטוריה האנושית שתרם להכחדת ההומואים יותר מהתנועה לזכויות ההומואים של שנות ה-70, יחד עם רעיון ה-"הומו" עצמו. אם הרב פרץ לא יצליח במזימתו, "הבעיה ההומוסקסואלית" תפתור בסופו של דבר את עצמה, כך שהרב פרץ נמצא בעמדת ווין-ווין מול הקהילה
מאת: חתולה פוליטית
הארון - הכספת בה נשתמר הגנום ההומואי לאורך ההיסטוריה  (מקור)
השאלה המודחקת ביותר בתנועה לזכויות הלהט"ב, שלעולם לא תישאל באף מצעד גאווה או בעצרת של ארגון למען הקהילה, למרות הקריטיות שלה להישרדותה, היא: מדוע יש בכלל הומואים, מבחינה אבולוציונית? רק התודעה הליברלית שרואה את ההומואים כאינדיבידואלים בלבד, בעלי זכויות אדם כיחידים, כחלק משיח הזכויות, מסוגלת להתעלם מההשמדה העצמית אליה צועדת הקהילה ברגל רמה, בעודה מניפה בגאון את דגל צבעי הקשת. הרי אם הרב פרץ טועה, ולא ניתן לבצע טיפולי המרה, הרי שיש מרכיב גנטי דומיננטי בהומוסקסואליות - עד כאן, הכל לפי הספר הליברלי, נכון? נולדנו ככה. אבל אם יש מרכיב כזה, מדוע יש בכלל הומואים, מבחינה אבולוציונית? התשובה היא שאין. ולבסוף גם לא יהיו. אך אוי לו למי שיספר על התחשיב המסתבר הבא בקול רם.

תחת כל הנחה סבירה, הומוסקסואליות היא וואריאנט אבולוציוני שגורם לירידה משמעותית בפריון לעומת הטרוסקסואליות. דא עקא, כל צירוף או ווריאנט גנטי שמגביר את הסיכוי לכך היה אמור להיכחד באבולוציה הרבה (הרבה!) לפני תחילת ההיסטוריה המתועדת. אז כיצד יתכן שיש שיעור כל כך גדול של הומואים באוכלוסיה, שמולו הרב פרץ נאלץ להתפתל? התשובה היא שבעלי משיכה הומוסקסואלית מאז ומעולם לא היו "הומואים", אלא עברו גם עברו "המרה" וילדו ילדים לא פחות מכל הטרוסקסואל (יחד עם קיום פרקטיקות הומוסקסואליות, כמובן). כיום, כשיש הומואים, שיעורי הפריון שלהם נמוכים דרסטית מכל סטרייט, ו-"הגנום ההומואי" יכחיד את עצמו בהדרגה, וייתכן שבקרוב גם נראה צניחה של שיעורם באוכלוסיה. הרב פרץ מנסה נואשות לשמר את ההומוסקסואליות - אך מי יקשיב לו. הוא הרי מייצג תודעה קולקטיביסטית - כזו למשל שרואה את העם היהודי לפני המתבוללים הפרטיים - ולכן שמה את הישרדות הקבוצה ותרבותה והבאת ילדים הרבה לפני רווחת הפרטים. מגוחך, לא?

וישאלו האבירים לזכויות הוורודים: מה עם מיעוט ההומואים שעושים ילדים? ובכן, עשיית ילדים של זוג הומואים היא עדיין התבוללות של ההומואים באוכלוסיה ההטרוסקסואלית, וירידה מעריכית דרמטית (50%!) של שיעורי הגנום שלהם, שקשורים למשיכה חד מינית בלעדית, בדור הבא, שהרי תרומת הביצית או הזרע נושאים גנום שאינו שלהם. כדי שזוג הומואים ישמור אפילו במונחים אבסולוטיים על כמות ההומואים הצפויה באוכלוסיה, הם צריכים להביא יותר מארבעה ילדים, שהרי כל ילד הוא רק חצי שלהם. כמה כאלה יש? ומה עם נוסחת פרייס, שמצדיקה אלטרואיזם באבולוציה? גם אם היה אפקט מפוקפק כזה - כלומר הומו היה עוזר לגדל יותר ילדים למשפחתו - הוא בוודאי נעלם כיום. להפך, סביר שכיום, לראשונה בהיסטוריה, בעקבות ההמצאה המודרנית של "הומו", הברירה הטבעית פועלת בכוח אדירים וביעילותה חסרת הפשרות להורדת שיעור ה-"הומו" באוכלוסיה, וכל וואריאנט גנטי או צירוף שקשור אליו סטטיסטית ידעך. חוק המספרים הגדול לא טועה, והשחרור של היחידים הוא הטרגדיה של הקבוצה. אבל בניגוד לתודעה היהודית, המחשבה על אלפי שנות הישרדות של תרבות הומואית היא זרה להומו הממוצע בערך כמו המחשבה על אבולוציה לכבוד הרב. אך לצערנו, האינסטינקטים של הרב פרץ ואלוהיו הרבה יותר קרובים לטבע ולביולוגיה מאלה הליברליים, שזה כבר באמת שערוריה - שהס מלהזכירה בחוגים הגונים.

לכן, מול מה שנדמה כתבוסה של השמרנות, הקהילה מציגה ניצחון שאם יאריך ימים במתכונתו הנוכחית יהיה ניצחון פירוס. עברנו את נקודת השיא בהיסטוריה של שיעור ההומואים באוכלוסיה, והדרך להפיכתם למיעוט זניח סלולה - אם רק הרב פרץ לא יפריע. כל מה ששמרנים צריכים לעשות מול אוכלוסיות שבחרו בהתאבדות דמוגרפית (חילונים? שמאלנים? העולם המערבי?) זה לחכות. והאוכלוסיה הליברלית שמובילה את ההתאבדות הדמוגרפית - בפער עצום בראש המצעד! - זה ההומואים. כל הומו ש-"יוצא מהארון" או מתחתן עם גבר מפחית מעט את הבעיה של הרב פרץ בדור הבא. וכשהאבולוציה תפעיל את המכבש שלה - הרב פרץ בע"מ עדיין יהיה פה, אך ההומואים ככאלה יזכרו בהיסטוריה כאפיזודה חולפת, אם כי צבעונית. והרב פרץ המנצח, כותב ההיסטוריה, יסביר בוודאי שזה בגלל התנגדותם האומללה לטיפולי המרה. ואם שיעור ההומואים באוכלוסיה יצנח דרמטית, גם זכויותיהם כבר תהיינה לוטות בערפל, ובכלל - ההיסטוריה תשפוט אותם ככישלון. אך למי אכפת ממשפט ההיסטוריה, או, רחמנא ליצלן, האבולוציה? למי אכפת מהעתיד? רק לרב פרץ, אולי.

לכן, כל מי שרוצה לשמר את ההישגים התרבותיים האדירים של ההומוסקסואלים בהיסטוריה (טיורינג! ויטגנשטיין! פרוסט! נח הררי! אוחנה!), הרבה מעבר לשיעורם באוכלוסיה, חייב לתמוך בטיפולי המרה, בדיוק כמו שמי שרוצה לשמר את הישגי התרבות האדירים של היהודים בהיסטוריה (הרב פרץ?) חייב להתנגד להתבוללות (שואה שנייה?). כי אולי מאוחר מדי בשביל הקהילה הנוכחית, אבל במצב שנוצר - רק טיפולי המרה שיהפכו סטרייטים להומואים יוכלו לשמר את שיעורם באוכלוסיה, או לכל הפחות להתחיל לשקם אותו, אחרי הנזק הדמוגרפי האדיר שנגרם לו מהגדרת ההומו - שהוא חיה נכחדת מעצם הגדרתה.

* "חתולה פוליטית" הוא טור סאטירי
אקטואליה אלטרנטיבית