התדרדרות הארץ
ניסינו לשנות את הארץ מבפנים - ונכשלנו. הגיעה העת לאלטרנטיבה     

האנטישמיות החדשה
חלוקה מעמדית חדשה הולכת ועולה בעידן המידע. עד כה, כל התגברות של ההשכלה להמונים לוותה בחברה חכמה יותר בכללותה, אולם ככל שהתעמולה הדמוקרטית והאינדיבידואליסטית של המדיה מחניפה יותר לאדם הממוצע, לחכמתו, להבנתו, לכישרונו ולזכויותיו - כך עולים היהירות וההיבריס של הציבור, עד כדי קטסטרופה תרבותית. רק חלוקה מעמדית חדשה בתוך החברה תעצור את הברבריות
מאת: פיישנט זירו
בוגר מפורסם של בית הספר העממי  (מקור)
מה שגרם לשואה זה לא המהפכה התעשייתית, היא היתה מתרחשת גם לפניה, אלא מהפכת התקשורת - תקשורת ההמונים. יכולה להיות שואה ללא רכבת ועם סוסים, אבל לא יכולה להיות שואה ללא רדיו, ובמיוחד ללא תעמולה. כי ברגע שעלתה תקשורת המונים, שמספיק אנשים נהיו צרכני מדיה, בגלל התפתחות הקריאה והכתיבה להמון, אז האנטישמיות התפשטה בכל העולם, כולל בעולם המוסלמי, עוד לפני השואה. האנטישמיות היתה הנגיף והתקשורת של ההמון איפשרה הדבקה מהירה, ואז השואה היתה רק המחלה.

השואה נגרמה בגלל שההמונים למדו לכתוב ולקרוא, בגלל בית הספר העממי. ברגע שההמון נכנס למשחק אז מייד התפשטה ההסתה הכי וולגרית וזולה, וזו תמיד היתה האנטישמיות, שהיתה גם הכי ותיקה ומבוססת. היו אינספור חומרי הסתה שעוצבו במשך דורות, ועכשיו הם נהיו ויראליים. לכן מי שחושב שהאינטרנט והרשת החברתית יבואו ללא התפשטות נגיפית של מחלות היסטוריות - לא מבין שהנאורות וההשכלה היתה קרוא וכתוב של אליטה, אבל כשההמון נכנס למשחק קרו דברים אחרים.

המדע הוא אליטה, וההמון מייצר פחות ופחות ערך אינטלקטואלי, כי הוא מוסת. ולכן גזע האדונים האינטלקטואלי, אלה החכמים, צריכים לשלוט בטיפשים. כי האנטישמיות היא שנאת הטיפשים את החכמים. שנאת ההמון את האליטה. אנשים בעלי אייקיו גבוה צריכים יותר ויותר להבין שבעלי האייקיו הממוצע הם האויבים שלהם וצריך במידה הולכת וגוברת לשלוט בהם, כי הם לא שולטים בעצמם. זה המעמד של העתיד. ומלחמת המעמדות הבאה היא נוירו-מלחמה בין מעמדות מוח.

מדובר על אלף חלוקות בחברה: השמנים נגד הרזים, העשירים נגד העניים, גברים נגד נשים, אבל החלוקה היחידה הרלוונטית שתשלוט במאה הבאה היא החכמים נגד הטיפשים. וזו חלוקה מודחקת לגמרי. ולכן נחוץ מרקסיזם הפוך של האינטלקט, או קפיטליזם אינטלקטואלי.
פילוסופיה של העתיד